Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MERKEZ İLÇEDE DİKKAT ÇEKEN DETAY

Mazbatasını alan Gölbucaklı açıklamasında o detaya değindi...

Okunma: 4840

20.12.2017 19:04

chp, bartın, merkez ilçe, hacı gölbucaklı, mazbata, gençler, genç chp
Facebook'ta Paylaş

 

Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Merkez İlçe Kongresinde yeniden başkanlığa seçilen Hacı Gölbucaklı ve Merkez İlçe Yönetiminde yer alan isimler mazbatalarını Seçim Kurulu'ndan teslim aldılar. Yeni yönetimde genç isimlerin olması ise dikkat çekti.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Merkez İlçe Kongresinde Hacı Gölbucaklı ve Hilmi Yükselen’in adaylıkları dahilinde iki liste ile seçimlere gidilmişti. Seçim sonuçlarına göre Hilmi Yükselen 126 oy alırken Hacı Gölbucaklı ise 166 oy alarak yeniden başkanlığa seçilmişti.

 

Hedef 2019

 

Gölbucaklı ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri mazbatalarını Bartın Adliyesi Seçim Kurulundan teslim aldılar. Mazbatasını aldıktan sonra açıklamalarda bulunan Gölbucaklı gençlerle ilaveler yapılan yönetimin daha güçlü hale geldiğini ifade ederek hedeflerinin 2019 seçimlerinde başarı elde etmek olduğunu söyledi.

 

Gençlerimize ilave yaptık

 

CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı açıklamasında, “Pazar günü yapılan Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığı Kongresinde iki aday olarak yarıştık. Demokrasi gereği kongrede delegelerimiz ve üyelerimizin desteği ile tekrar merkez ilçe başkanı ve yönetim kurulu seçimi yapıldı. Yönetimimiz de gençlerimize ilave yaparak güzel bir yönetim oluşturduk. Bu yönetimimizle birlikte 2019 seçimleri ve ondan önceki yerel seçimlere yönelik çalışmalara son hızla devam edeceğiz. İnşallah bu kongremiz Bartın ve Türkiye için hayırlı olur. Şimdi ikinci basamağımız Ocak ayının 7’sinde yapılacak olan il kongresidir. Umarız bu kongrede Merkez İlçe ve diğer ilçelerle uyumlu çalışabilecek bir İl Yönetimi seçilir. Bizlerde eskisinden daha hızlı ve eskisinden daha gayretli bir çalışma içerisine gireriz.” şeklinde konuştu.

Etiketler: chp, bartın, merkez ilçe, hacı gölbucaklı, mazbata, gençler, genç chp
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06538
0.065712020-05-25 07:27:34