Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MEYDAN TIKLIM TIKLIM DOLDU

Başbakan gelemedi ama...

Okunma: 7764

03.03.2017 17:05

Facebook'ta Paylaş

 

Başbakan Binali Yıldırım’ın uçağı sis nedeniyle Saltukova Havalimanına iniş yapamadı ve rotasını bir sonraki durak olan Sinop’a çevirdi. Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran binlerce kişi Başbakanın gelemeyecek olduğunu öğrenince üzüntü yaşadı ancak alanı dolduran vatandaşlar Başbakanın telekonferansla bağlantı yapacağını duyunca alandan ayrılmadı.

 

Başbakan Binali Yıldırım’ın Bartın mitingi için Bartın’da günler öncesinde alınmaya başlanan emniyet tedbirleri dün en üst düzeye çıktı. Bazı yollar yaya ve araç trafiğine kapatılırken birçok noktada da kontrol alanları oluşturuldu.

 

Başbakan Yıldırım’ın konuşmasını takip etmek isteyen binlerce vatandaş Cumhuriyet Meydanı’na erken saatlerden itibaren akın etmeye başladı. Bartın’ın ilçe, belde ve köylerinden de yüzlerce vatandaş hususi araçları ve parti teşkilatlarınca ayarlanan otobüslerle Bartın’a adeta akın etti.

 

Miting saati yaklaştıkça dolmaya başlayan alan saat 14:00’da tıklım tıklım doldu. Başbakan Yıldırım’ı takip etmek üzere Bartın’ın dört bir yanından gelenlerin yanı sıra başta Zonguldak ve Karabük’ten de çok sayıda siyasi ismin ve vatandaşın alana geldiği görüldü. 

 

Binali Yıldırım’ın uçağının Saltukova Havalimanına iniş yapamadığı haberi alanı dolduran binlerce kişi arasında üzüntü ile karşılandı ancak Başbakan’ın Sinop’tan telekonferans ile Bartın halkına sesleneceğini öğrenen vatandaşlar alandan ayrılmadı.

 

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Manav, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’in birer konuşma gerçekleştirdiği miting alanına daha sonra telekonferans yöntemi ile Başbakan Binali Yıldırım bağlandı.

 

Binali Yıldırım’ın telekonferans yöntemi ile bağlandığı miting alanında coşku üst seviyelere ulaştı.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

4.05942
4.059912020-07-04 01:33:59