Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MEZUN OLDU EVLİLİK TEKLİF ETTİ

...

Okunma: 15077

26.05.2017 20:47

bartın üniversitesi, mezuniyet töreni, mezuniyet töreninde evlilik teklif etti, ahmet ceylan, bartın üniversitesi mezuniyet töreninde evlilik teklifi
Facebook'ta Paylaş

Bartın Üniversitesi 9’uncu mezuniyet töreni renkli anlara sahne oldu.

 

2016-2017 yılı mezuniyet töreninde 3 bin 377 öğrenci mezuniyet sevinci yaşadı. Tören için binlerce öğrenci yakını Bartın’a akın etti. 

 

Törenin gerçekleştirildiği Bartın Atatürk Stadyumu tıklım tıklım dolarken birçok vatandaş etkinliği stadyumu çevreleyen tel örgülerin arkasından takip etmek zorunda kaldı.

 

Tören sonrasında kapılar açıldı ve öğrenciler yakınları ile stadyumun çimleri üzerinde bir araya gelip mutluluklarını paylaşarak hatıra fotoğrafları çektirdi.

 

Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencilerinden Ahmet Ceylan, tören için Ankara’dan gelen kız arkadaşına binlerce öğrenci ve törene katılan binlerce öğrenci yakınının huzurunda evlilik teklif etti.

 

Şoka uğrayan genç kız sevgilisine evet cevabı verdi.

 

Evlilik teklifine olumlu yanıt alan Ceylan ve kız arkadaşını ilk tebrik edenlerse sınıf arkadaşları ve öğretim görevlileri oldu.

 

Ceylan, mezuniyet sevincini evlilik teklifine aldığı evet yanıtı ile taçlandırarak stadyumdan ayrıldı.

Etiketler: bartın üniversitesi, mezuniyet töreni, mezuniyet töreninde evlilik teklif etti, ahmet ceylan, bartın üniversitesi mezuniyet töreninde evlilik teklifi
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.55865
0.559192019-09-19 05:00:03