Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MHP BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYI KIRŞANLI

...

Okunma: 5549

07.05.2018 20:05

orhan kırşanlı, mhp, milletvekili, aday, milletvekili adayı, 24 haziran, seçim, bartın haber, mhp haber, bartın haberleri, seçim haberleri
Facebook'ta Paylaş

Herkesi kucaklayan bir siyaset güdeceğini ve seçilmesi durumunda yakasında ki MHP rozetini çıkartarak Bartın’ın sorunlarını çözebilmek için çalışacağını ifade eden MHP Milletvekili Adayı Dr. Kırşanlı, “Bartın yaşaması çok kolay bir yer. Tarihiyle, turizmiyle, kültürüyle, sanayisiyle, tarımıyla ve hayvancılığıyla bu bölgeyi kalkındıracağız. Bartın’ı göçten kurtaracağız.” dedi.

 

“Elimi taşın altına koymaya hazırım”

 

MHP Milletvekili Adayı Dr. Kırşanlı 26 yıl boyunca devlete hizmette bulunduğunu söyleyerek başladığı konuşmasında, “Şu an Bartın’da özel bir tıp merkezinde çalışıyorum. 24 Haziran’da erken seçim kararı alındıktan sonra ülkenin gerek içerde gerekse dışarıda ki zor günlerinde devletime en iyi şekilde hizmet edeceğimi bildiğim için, bu bilgi ve birikime sahip olduğuma inandığım için bende ülkenin bölünmez bütünlüğünü ilke edinen bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak elimi taşın altına koymaya hazırım. Bartın halkının desteğiyle Bartın’ı en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum.” dedi.

 

“Tek ihtiyaç olan şey birlik olmak”

 

Seçilmesi durumunda yakasında ki rozeti de çıkaracağını kaydeden Milletvekili Adayı Kırşanlı, “Ben Bartın’ın tüm kesimlerinin vekili olacağım. Bunun sözünü veriyorum. Bunun sıkıntısını ben Bartın’da kaldığım süre zarfında çok çektim. Bu nedenle ben herkesi kucaklayan bir siyaset güdeceğim. Ben 25 Haziran’da inşallah seçilirsem yakamdaki rozet olmayacak. Bartın’ın sorunlarını çözebilmek için çalışacağız. Bartın yaşaması çok kolay bir yer. Tarihiyle, turizmiyle, kültürüyle, sanayisiyle, tarımıyla ve hayvancılığıyla bu bölgeyi kalkındıracağız. Bartın’ı göçten kurtaracağız. Bartın’ın gelişmemesi için hiçbir neden yok. Tek ihtiyaç olan şey birlik olmak. Yeter ki kenetlenelim. Siyasi çatışmalara ve kısır döngülere girmeyelim. Seçildikten sonra herkesin tek partisi hizmet partisi olsun” şeklinde konuştu.

 

Etiketler: orhan kırşanlı, mhp, milletvekili, aday, milletvekili adayı, 24 haziran, seçim, bartın haber, mhp haber, bartın haberleri, seçim haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0553
0.055662019-12-12 06:12:22