Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MHP'DEN İSTİFA ETTİ CHP'YE GEÇTİ...

Kurucaşile İl Genel Meclis Üyesi Hasan Karakurt üyesi olduğu MHP’den istifa ederek CHP’ye geçti.

Okunma: 965

07.11.2018 13:36

Facebook'ta Paylaş

Kurucaşile İl Genel Meclis Üyesi Hasan Karakurt üyesi olduğu MHP’den istifa ederek CHP’ye geçti.

 

Kurucaşile İl Genel Meclis Üyesi Hasan Karakurt, MHP’den istifa edip CHP’ye geçmesiyle ilgili olarak, “Bir ay önce MHP’den istifa için dilekçemi vermiştim. Şu an CHP İl Genel Meclis üyesi olarak İl Genel Meclisi’nde görevime devam ediyorum. Önümüzdeki seçimde de CHP İl Genel Meclisi üyeliğine tekrardan adayım.” dedi.

 

Karakurt: “Bahçeli’nin tutumu olarak yorumlayabiliriz”

 

İstifa sebebi hakkında çok fazla açıklama yapmayan Karakurt, “İstifam hakkında detaya pek fazla girmek istemiyorum. Daha öncede bazı sorunlar yaşamıştım. İstifamı günümüzde hükümetin uygulamış olduğu politikaları göze alarak ve ittifak olayındaki bazı sebepler, yine Devlet Bahçeli’nin tutumu olarak yorumlayabiliriz.” dedi.

 

Erkan: “Yerel seçimlerde başarıyı yakalayacağız”

 

CHP Bartın İl Başkanı İlknur Erkan MHP’den istifa ederek CHP’ye katılan İl Genel Meclis Üyesi Karakurt’un başvurusunu kabul ettiklerini ifade ederek, “Kendisine partimiz adına çok teşekkür ediyorum ve hoş geldin diyorum. İnşallah yerel seçimlerde hep beraber el ele vererek başarıyı yakalayacağız.” dedi.  

 

Gölbucaklı: “Belediyeleri alacağımıza eminiz”

 

CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı da, “Hasan Karakurt arkadaşımızın partimize katılması gurur vericidir. Arkadaşımızın katılımıyla şu anda İl Genel Meclis üyemiz ikiye çıktı. Yerel seçimlere bu katılımlarla iddialı giriyoruz. İnşallah Bartın merkez ve ilçelerde İl Genel Meclis Üyesi sayımızı çoğaltacağız ve bu merkezlerde de belediyeleri alacağımıza eminiz.” dedi.

 

Konuşmaların sonrasında CHP Bartın İl Başkanı İlknur Erkan, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Karakurt’a parti rozetini taktı.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.20572
0.206142020-02-28 08:41:58