Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MHP’DEN LOKMA TATLISI İKRAMI

MHP Kadın Kolları Başkan ve üyeleri, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Hükümet Caddesi’nde vatandaşlara lokma tatlısı ikramında bulundu.

Okunma: 2444

19.04.2017 17:50

mhp kadın kolları, mhp bartın kadın kolları, nuran akmaz,
Facebook'ta Paylaş

MHP Kadın Kolları tarafından Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikte Hükümet Caddesi Arap Cami önünde vatandaşlara lokma tatlısı ikram edildi.

 

MHP Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz etkinlikle ilgili açıklamasında, “Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Kadın Kolları İl Başkanlığı olarak böylesine özel bir günün kıymetinin bilinmesi gerektiğini düşünüyoruz. Peygamberimiz Hz. Muhammed'in dünyaya gelişinin kutlandığı önemli bir haftadayız. Rahmet, sevgi, hoşgörü ve adalet gibi tüm erdemli değerleri kişiliğinde toplamış olan Hz. Peygamber, hayatı boyunca insanları doğruluğa, iyiliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya teşvik etmiştir. Etrafına ışık saçan yüce bir kandil gibi olan peygamberimizi sevmek imanımızın bir cüzü ve onun övülmüş ümmetinden olmanın bir gereğidir.” Diye konuştu.

 

Akmaz açıklamasının devamında, “Peygamberimiz hayatının her anıyla Allah' gönülden bağlanmanın onun emir ve yasaklarını aşkla yaşamanın, onun rızasını her şeyin üzerinde görmenin, insana sırf insan olduğu için sevgi ve saygı duymanın, zulme ve kötülüğe karşı durmanın, doğruluk ve adaletten asla ayrılmamanın, sabrın, merhametin, alçak gönüllülüğün, kısaca en güzel ahlakın canlı örneğidir. Alemlere Rahmet Olarak gönderilen Peygamberimiz Hz. Muhammed in bizlere sunduğu merhamet ve şefkat vurgusunun tüm yaralara merhem olması, tarih boyunca tüm insanlığın ortak değeri olan merhamet ve şefkati hayatın her alanına etkin kılmamız temennisi ile hemşerilerimin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Kutlu Doğum Haftasını tebrik ediyor, bu çok özel günlerin insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.” Dedi.

 

MHP Kadın Kolları teşkilatı tarafından düzenlenen lokma tatlısı ikramına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Etiketler: mhp kadın kolları, mhp bartın kadın kolları, nuran akmaz,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.07755
0.078042019-09-20 22:21:53