Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MHP'NİN KOZCAĞIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU...

MHP’NİN KOZCAĞIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAVAŞ BUYURMAN OLDU.

Okunma: 2348

21.11.2018 13:46

Facebook'ta Paylaş

MHP’NİN KOZCAĞIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAVAŞ BUYURMAN OLDU

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Merkeze bağlı Kozcağız beldesi için Belediye Başkanı Adayını açıkladı. Daha önce MHP İl Genel Meclis Üyeliği görevinde bulunan ve 24 Haziran 2018 seçimlerinde MHP Milletvekili Adayı olan Savaş Buyurman MHP Kozcağız Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.

 

MHP Bartın İl Başkanlığında yapılan açıklamada ile daha önceki süreçlerde İl Genel Meclis Üyeliği yapan ve MHP Milletvekili Adayı olan Savaş Buyurman’ın MHP Kozcağız Belediye Başkan Adayı olduğu duyuruldu.

 

Özçelik: “İnandığımız bir arkadaşımızla yola çıkıyoruz”

 

 İlk olarak açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik yaptığı komuşmada, “Milliyetçi Hareket Parti Bartın İl Başkanlığı olarak 31 Mart 2019’a yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün güzel ivmeler kazanıyoruz. Bugünse Kozcağız Beldemizin belediye başkan adayını açıklamak için toplandık. Kozcağız’a, Bartın’ımıza ve ülkemize faydalı olacağına inandığımız, Kozcağız halkının heyecanına ve ekonomik ve sosyal hayatına katkı sağlayacağına inandığımız bir arkadaşımızla yola çıkıyoruz. Genel Merkezimizle yaptığımız istişareler sonucunda, oradan aldığımız onayla 24 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerindeki 2. Sıra Bartın Milletvekili Adayımız ve İl Genel Meclisi Eski Üyemiz Savaş Buyurman kardeşimiz Kozcağız Belediye Başkan Adayımızdır. Hayırlı uğurlu olsun. Temennimiz partimizin ilkeleri doğrultusunda partisine ve bölgesine faydalı olmasıdır. Yüzümüze kara çıkarmayacağına dair inancımız sonsuzdur. Takdir Kozcağız halkının ve Allah’ındır. Ama biz üzerimize düşeni yapacağız. Çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Savaş Buyurman kardeşimiz de üstüne düşeni yapacak ve buna layık olacaktır.” dedi.

 

Buyurman: “Kozcağız’ın kanayan bir yarası var”

 

MHP Kozcağız Belediye Başkan Adayı Savaş Buyurman ise konuşmasında, “Biz bu yola çıkarken inanarak çıkıyoruz. Bunu İl Genel Meclisi Üyeliğimizde gösterdik. Yaklaşık 4,5 yıl İl Genel Meclis Üyeliği ile hizmet etme görevi bize verildi.  Ben layıkıyla o görevi yerine getirdiğimizi düşünüyorum. Daha sonra partimizin isteği doğrultusunda MHP Milletvekili Adaylığı sürecine girdik ve ondada üzerimize düşeni çok iyi bir şekilde yürüttüğümüzü düşünüyorum. Akabinde de teşkilatımız Kozcağız Belediye Başkanlığı Adaylığımızı uygun gördüler. Kozcağız’ın kanayan bir yarası var. İnsanlar sosyal medya üzerinden çok şeyler söylüyorlar. Kozcağız’ın merkez olduğunu ve diğer ilçelerden daha verimli olduğunu görüyoruz. Biz Kozcağız’a hizmet etmek için müracaatımızı yaptık. Çok değerli başkanlarımızda sağ olsunlar bizi bu göreve layık gördüler ve aday gösterdiler.” dedi.

 

“Bizim koltuk sevdamız yok”

 

Başkan Adayı Buyurman koltuk sevdalarının da olmadığını ifade ederek sürdürdüğü konuşmasında, “Bizim koltuk sevdamız yok. Biz Kozcağız’a hizmet etmek için görev çalışacağız. Ben sizlerin huzurunda çok teşekkür ediyorum. Kozcağız merkezi bir yer. Kozcağız’ın makus bir kaderi var. Gerçekten Kozcağız çok iyi yerlerde olması gerekirken üzerimizde kara bulutlar dolanıyor. Biz Bartın Belediyesini kendimize ayna olarak görüyoruz. Biliyorsunuz Kumluca Belediyesi MHP’ye geçti ve oradaki hizmetlerin Bartın Belediyesinden desteklenerek nasıl yapıldığını hep birlikte gördük. Cemal Başkanımız ve teşkilatımız bizim aynamız. Yapılanları insanlar görüyorlar. Allah nasip ederde Kozcağız’da MHP’ye geçerse buradaki çalışmaların aynısını Kozcağız’da sürdüreceğiz.” dedi.

 

“Gerekirse Ankara’yı aşındıracağız”

 

Kozcağız’ın ilçelik beklentisi hakkında da açıklamalar yapan Buyurman, “İlçelikle alakalı karmaşık bir durum var. Bizim teşkilatımız Kozcağız’ın ilçe olmasını istiyor. Tabi sosyal medyada dolaşan bir kirlilik var, başka türlü yazılıp çiziliyor. Biz genel merkezimize gittiğimizde Kozcağız’ın ilçeliğine ilişkin dosyamızı sadece fotoğraf olsun diye vermedik. Bu bizim kanayan bir yaramız. Bu dosyayı verdiğimizde Genel Başkan Yardımcımız bize 100 il ve 1000 ilçe projelerinin olduğunu söyledi. “Siz alın gelin gerisi bizde” dediler. Bizde onlara güvenerek, elimizden ne geliyorsa, üzerimize ne düşüyorsa, Kozcağız için ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız. Gerekirse Ankara’yı aşındıracağız. Kozcağız’ı gelmek istediği seviyeye getirmek için  teşkilatımızla beraber buradan sözünü veriyoruz. Kozcağız siyasi bir süreçten geçecek umarız bunun kazananı Kozcağız halkı olur. Bizler hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.48316
0.483512020-05-25 13:37:48