Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MİLLETVEKİLİ BANKOĞLU’NA SEVGİ SELİ

...

Okunma: 2991

02.08.2018 16:43

aysu bankoğlu, bankoğlu, chp, milletvekili, milletvekili adayı, bartın, seçim, 24 haziran, bartın seçim, bartın milletvekili, bartın haber, haber bartın, tv, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu TBMM çalışmalarının dışında kalan zamanı Bartın’da geçirmeye ve hemşehrileriyle bir araya gelerek değerlendirmeye devam ediyor. Milletvekili Bankoğlu katıldığı programların yanı sıra Bartın sokak ve caddelerinde halkın sevgi seli ile karşılanıyor.

 

7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde CHP’den Bartın İkinci Sıra Milletvekili Adayı olan ve CHP Genel Merkezince 24 Haziran seçimlerinde Bartın Birinci Sıra Milletvekili Adayı gösterilen Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu seçim sonuçlarına göre milletvekilliğini kazanarak Bartın’ın ilk kadın milletvekili olmuştu.

 

Seçim döneminde olduğu gibi seçimlerin hemen ardından da hız kesmeden TBMM’de ki çalışmalarına başlayan Milletvekili Bankoğlu, TBMM çalışmalarının dışında kalan zamanı ise Bartın’da geçirmeye ve hemşehrileriyle bir araya gelerek değerlendirmeye devam ediyor.

 

Milletvekili Bankoğlu katıldığı programların yanı sıra Bartın sokak ve caddelerinde halkın sevgi seli ile karşılanıyor.

 

Güler yüzü ve enerjisi ile tüm dikkatleri de üzerine çeken Milletvekili Bankoğlu bir yandan tebrikleri kabul ederken bir yandan da vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm noktasında çalışmalar yapıyor.

 

Etiketler: aysu bankoğlu, bankoğlu, chp, milletvekili, milletvekili adayı, bartın, seçim, 24 haziran, bartın seçim, bartın milletvekili, bartın haber, haber bartın, tv, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.13424
0.134672019-09-20 21:04:43