Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Okunma: 2471

29.04.2018 13:53

Facebook'ta Paylaş

Ak Parti Bartın Milletvekili Av. Yılmaz Tunç 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler için milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu Ak Parti Genel Merkezine yaptı.

 

Sosyal medya hesabından aday adaylığı başvurusunu yaptığını açıklayan Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç  paylaşımında “27. Dönem AK Parti Bartın Milletvekilliği adaylık başvurumuzu yapmış bulunuyorum. Ülkemiz, milletimiz ve Bartınımız için hayırlı uğurlu olsun.

 

24 Haziran seçimleri ile birlikte Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi uygulanmaya başlanacak, güçlü hükümet, etkili yasama ve bağımsız yargı ile yeni hedeflere hep birlikte çok daha hızlı koşacağız.

 

24 Haziran ülkemiz ve milletimiz için tarihi öneme haiz. Bütün dünyanın gözü Türkiye’nin üzerinde olacak. Türkiye’nin dış politikada etkin, halkının refahını sürekli artıran ve dünyanın dev projelerini bir bir hayata geçiren lider ülke olması yolunda ilerleyebilmesi için en kritik eşiklerden birini daha milletimizin desteği ile aşmayı başaracağız inşaallah. Türkiye’nin güçlenmesini isteyen Türkiye dostlarını sevindireceğiz, Türkiye düşmanlarının da keyfi bozulmaya devam edecek.

 

Bunun bilinci içerisinde gece demeden, gündüz demeden çok çalışacağız.

 

Bu güne kadar Bartın’a kazandırdığımız sayısız eserlere yeni dönemde daha fazlasını ilave ederek, yeni projelerle Bartın’ı geliştirmeye, büyütmeye devam edeceğiz.

 

Halkımızın desteği, teşkilatımızın gayreti ve Rabbimizin yardımı ve inayetiyle, yeni başlangıçlara, büyük hedeflere ve güzel yarınlara vesile olması dileğiyle tekrar hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

 

Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.11653
0.116922020-06-03 04:07:49