Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MİLLETVEKİLİĞİ SEÇİMLERİNDE BARTIN'DA BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

BARTIN’IN İLK KADIN VE EN GENÇ MİLLETVEKİLİ AYSU BANKOĞLU, MAZBATASINI ALARAK GÖREVE BAŞLADI.

Okunma: 8220

29.06.2018 16:16

Facebook'ta Paylaş

BARTIN’IN İLK KADIN VE EN GENÇ MİLLETVEKİLİ AYSU BANKOĞLU, MAZBATASINI ALARAK GÖREVE BAŞLADI.

 

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilen 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde CHP Bartın Milletvekili olarak seçilen Aysu Bankoğlu mazbatasını seçim kurulundan teslim aldı.

 

Milletvekili Genel Seçimlerinde ilk kez CHP Bartın Milletvekili olarak seçilen Aysu Bankoğlu mazbatasını seçim kurulundan teslim aldı. Mazbata teslim törenine CHP Bartın İl Başkanı İlknur Erkan, İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, CHP Milletvekili Adayı Fahri Özsoy, İl ve ilçe teşkilat üyeleri ile partililer eşlik etti.

 

Mazbatasını aldıktan sonra Bartın Adliyesi önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan milletvekili Aysu Bankoğlu; “Bugün 29 Haziran 2018. Bartın tarihinde ilk kadın milletvekili ve en genç milletvekili seçilmiş bulunuyorum ve mazbatamı almış bulunuyorum. Gördüğünüz gibi çok büyük bir kalabalıkla ve heyecanla ve büyük bir gururla karşınızdayım. Öncelikle ben tüm gönül veren yanımda destek olan yol arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Yine burada bizleri yalnız bırakmayan büyüklerime, kardeşlerime, tüm örgüt üyelerime ve yol arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum”

 

 “Partililerimiz ve parti büyüklerimiz olmadan burada bugün bu mazbatayı almam mümkün olmazdı. Gelen herkese çok teşekkür ediyorum. 2. Sıra Milletvekili Adayımız Fahri Özsoy kardeşime teşekkürüm çok büyük. Aileme ise teşekkürüm yaşam boyudur. Örgüt üyelerimize, tüm eski il başkanlarıma da gönülden teşekkür ediyorum. Bugün burada heyecanımızı ve sevincimizi paylaşmaya gelen bizlerle birlikte heyecanlanan ve gururlanan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Birlikte gururla yürümek üzere saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.07339
0.073692020-05-31 09:00:42