Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MİNİK EĞLENDİ GAZETECİLER FIRSATI KAÇIRMADI

...

Okunma: 4775

26.05.2017 19:52

bartın uçurtma şenliği, bartın uçurtma, bartın atatürk ilkokulu, ahmet karadeniz, nilay meryem çömlek, bülent bostancı, sabri aktaş, kadir uğur
Facebook'ta Paylaş

 

Türk Hava Kurumu (THK) Bartın Şubesi ile Atatürk İlkokulu tarafından düzenlenen Uçurtma Şenliğinde çocuklar doğa ile iç içe bir ortamda gönüllerince eğlendiler. Uçurtma uçurmanın yanı sıra çuval yarışı, halat çekme yarışı gibi etkinliklerde şenliğe renk kattı.  Şenliği takip eden gazetecilerde uçurtma uçurma ve çuval yarışlarına katılarak şenlik heyecanına ortak oldular.

 

Türk Hava Kurumu (THK) Bartın Şubesi ile Atatürk İlkokulu tarafından düzenlenen Uçurtma Şenliği bu yıl Ağdacı’da düzenlendi. Şenliğe Türk Hava Kurumu Bartın Şubesi Başkanı Sabri Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri, Atatürk İlkokul Müdürü Kadir Uğur, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. 

Şenlikte uçurtmalarını rüzgara karşı kaldıran çocuklar mutluluk içinde anın tadını çıkarırken bazı minikler ise uçurtmalarını gökyüzüne buluşturmak isterken zor anlar yaşadılar. Çuval yarışları, halat çekme yarışları da uçurtma şenliğine renk kattı. 

 

Şenlikte minik öğrenciler gibi basın mensupları da keyif dolu anlar yaşadılar. Bazı gazeteciler minik öğrencilerin uçurtmalarını uçurmaya çalışırken çuval yarışmasına da katılan gazeteciler heyecan dolu anlar yaşadılar.

 

Çuval yarışmasında Halk Gazetesi Muhabiri Ahmet Karadeniz 1’inci, Bartın 74 Haber Gazetesi Sorumlu Müdürü Bülent Bostancı 2’inci, Halk Gazetesi Muhabiri Nilay Meryem Çömlek ise 3’üncülük elde etti.

Etiketler: bartın uçurtma şenliği, bartın uçurtma, bartın atatürk ilkokulu, ahmet karadeniz, nilay meryem çömlek, bülent bostancı, sabri aktaş, kadir uğur
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04129
0.041582020-05-25 11:40:55