Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MOTOSİKLETLİ GENÇTEN HABER ALINAMIYOR

...

Okunma: 7447

20.07.2018 11:26

gürkan can, kayıp, devrek, dorukan, bartın, kayıp bartın, bartın kayıp, gürkan can kayıp, motosikletli genç, istanbul, bartın haber, devrek haber, zonguldak haber
Facebook'ta Paylaş

İstanbul’da kardeşi ve kız arkadaşıyla vedalaşarak ayrıldıktan sonra motosikletiyle Bartın’a hareket eden Gürkan Can’dan 3 gündür haber alınamıyor.

 

Gürkan Can, 17 Temmuz’da  İstanbul’dan 74 DC 979 plakalı motosikleti ile Bartın’a hareket etti.

 

Can’ın saatler geçmesine karşın Bartın’a ulaşmamasının ardından ailesi endişelendi. Telefonu da cevap vermeyen Can için önce ailesi ardından ekipler tarafından arama çalışması başlatıldı.

 

Can’ın en son sırasıyla Yeniçağ Gişeleri, Mengen Merkez ve ardından Dorukan Tünelinden geçiş yaptığı güvenlik kameralarınca teslim edildi.

 

Ailesinden alınan bilgiye göre son olarak Dorukan Tünelinden geçiş yaptığı tespit edilen Can’ın Devrek’ten ise geçiş yapmadığı tespit edildi.

 

Güvenlik kameralarından yola çıkan ekipler aramalarını Devrek-Dorukan Tüneli arasında yoğunlaştırdı.

 

Can’dan üç gündür haber alamayan ve umutlu bekleyişlerini sürdüren ailesi Can’ı gören ya da hakkında bilgi sahibi olanların 0533 050 3174 ya da emniyet birimlerine bilgi vermesini rica etti.

 

Etiketler: gürkan can, kayıp, devrek, dorukan, bartın, kayıp bartın, bartın kayıp, gürkan can kayıp, motosikletli genç, istanbul, bartın haber, devrek haber, zonguldak haber
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

3.41358
3.414082020-02-27 17:51:13