Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MÜDÜR ÖZÜR DİLEDİ

...

Okunma: 6117

20.04.2018 16:50

bartın, devlet, devlet hastanesi, bartın devlet hastanesi, başhekim, abdullah danışman, basın, bartın haberleri, hastane haberleri, bartın tv, baki ipek, cumhuriyet, sosyal medya, paylaşım
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Devlet Hastanesi’nde İdari Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Baki İpek’in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı Cumhuriyet karşıtı ve Cumhuriyet düşmanlığı içeren paylaşımı dikkat çekti.

 

Bartın Devlet Hastanesi İdari Mali Hizmetler Müdürü İpek’in sosyal medya hesabında, “Cumhuriyet’in verdiği sözde özgürlüklerden bahsedenler,  Konya köylerinde gizli Kur’an dersi verdiği için asılan 4 hafızdan neden bahsetmiyorsunuz. Cumhuriyet, İslam’ı bizden koparan bir rejimdir”  yazılı fotoğrafı paylaştı.

 

Hastanede görevli bir Müdürün bu şekilde paylaşımda bulunması “Devlet Hastanesinde neler oluyor?”,  “Bu hastaneyi kimler yönetiyor” sorularını akıllara getirdi.

 

Özür diledi

 

Bartın Devlet Hastanesi İdari Mali Hizmetler Müdürü İpek söz konusu paylaşımıyla ilgili haberlerin ardından sosyal medya hesabından paylaşımı kaldırdı ve özür içerikli bir paylaşımda bulundu.

 

İpek özür içerikli paylaşımında ise, “Bartın Devlet Hastanesi'nde idari ve Mali Hizmetler Müdürlüğünü yürütmekteyim. Yanlışlıkla hiç istenmeyen asla kendi inançlarına örtüşmeyen bir paylaşım yapmış bulunmaktayım. Devletimizin birliğine bütünlüğüne ve cumhuriyetimize en ufak zarar verecek düşünce, tutum ya da davranış içerisinde bulunmam mümkün değildir.  Sehven yaptığım bu paylaşımdan dolayı çok üzüldüğümü belirterek bu hassasiyeti taşıyan biri olarak herkesten çok özür dilerim.” dedi.

 

Etiketler: bartın, devlet, devlet hastanesi, bartın devlet hastanesi, başhekim, abdullah danışman, basın, bartın haberleri, hastane haberleri, bartın tv, baki ipek, cumhuriyet, sosyal medya, paylaşım
Okuyucu Yorumları

ilginç

20.04.2018

paylaşımın saatinin mesai saati olması da ilginç

Cumhuriyet aşığı

22.04.2018

İnandırıcı değil tabi ki aslında biliyoruz ne düsündügünüzü kasmayın bu özürlere kanmıyoruz rol yapma devri geçti yazık size cumhuriyetin kazanımları sayesinde o mevkide oturuyosunuz en azından buna saygı duyun bari.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

9.33537
9.335712020-05-26 04:00:01