Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MUHARREM İNCE “HAYIR” İÇİN GELİYOR

Miting Cumhuriyet Meydanı'nda...

Okunma: 39969

30.03.2017 15:24

muharrem ince, bartın, miting, bartın mitingi, referandum, hayır, anayasa, yeni anayasa, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi bartın,
Facebook'ta Paylaş

 

Cumhuriyet Halk Partisi 16 Nisan Pazar günü gerçekleşecek referandum öncesinde tüm vekilleri ve parti mensuplarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Referandum öncesinde CHP’nin ağır toplarından Muharrem İnce’de Bartın’a gelerek Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap edecek.

 

Milletvekili İnce saat 14:00’da Cumhuriyet Meydanı’nda yapacağı konuşma ile referanduma ilişkin “Geleceğim İçin Hayır” kampanyası kapsamında partisinin ve kendisinin görüşlerini aktaracak. Son olarak 2014 yılının Mart ayında gerçekleşen yerel seçimler öncesinde Bartın’a gelen İnce, sert ve esprili mizacı ile dikkat çeken, kamuoyunun da yakından tanıdığı bir isim.

 

Parti örgütü hazırlıklara başladı

 

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin Bartın’a gelecek olmasından dolayı parti örgütü tarafından hazırlıklara başlanıldı. Şehrin bazı noktalarında Muharrem İnce’nin afişleri asılırken parti araçlarıyla da sürekli olarak duyurular gerçekleştiriliyor.

 

Gölbucaklı’dan Bartın halkına davet

 

CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı yarın gerçekleşecek miting öncesinde yaptığı açıklamada, “Sn. Vekilimiz Muharrem İnce Bartın’da halka neden hayır dediğimizi anlatacak. Cesur yürekli bir milletvekili olan Sayın İnce yeni anayasaya neden hayır deyişimizle birlikte halka anlatılmayan gerçekleri, doğruları anlatacak. Görüşü ne olursa olsun, hangi siyasi partiyi benimserse benimsesin tüm halkımızı biz Cumhuriyet Meydanı’na davet ediyoruz. Doğruları dinleyip, doğruları öğrenmeleri için bu davette bulunuyoruz. Yeni anayasanın kabul edilmesi halinde neler getireceğini, neler götüreceğini herkesin bilmesi için davet ediyoruz.” Dedi.

 

“Mitingimizi çok güzel bir ortamda gerçekleştireceğiz”

 

Miting öncesinde Bartın’da ki atmosferden de bahseden Gölbucaklı, “Şunu çok net ifade edebilirim ki halkımız Cumhuriyet Meydanı’nda çok büyük bir kabalıkla Sn. İnce’yi karşılayacak. Bugünden bunu görebiliyor, hissedebiliyoruz. Bizde çalışmalarımıza ara vermeksizin devam ediyoruz. Halkımıza doğruları anlatmaya çalışıyoruz. Miting içinde hazırlıklarımız artık son safhada. Yarın sabaha Cumhuriyet Meydanı’nda her şey hazır hale gelecek ve inanıyorum ki mitingimizi çok güzel bir ortamda gerçekleştireceğiz.” Şeklinde konuştu.

 

“İnsanlarımızın doğruları görmelerini istiyoruz”

 

Gölbucaklı açıklamasının son kısmında özellikle her görüşten insanı bu mitinge davet ettiklerinin altını çizip, “Biz tüm vatandaşlarımızı hiçbir ayrım yapmaksızın bu mitingimize bekliyoruz. Görüşleri her ne olursa olsun, siyasi düşünceleri her ne olursa olsun Sn. Vekilimizi dinlemelerini istiyoruz. İnsanlarımızın doğruları ve gerçekleri görmelerini istiyoruz. İşte bu yüzden yarın saat 14:00’da Cumhuriyet Meydanı’nda buluşuyoruz.” Dedi.

 

Muharrem İnce kimdir?

 

Muharrem İnce, 4 Mayıs 1964'de Zekiye - Şerif İnce çiftinin çocukları olarak Yalova'nın Elmalık köyünde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Yalova'da bitiren Muharrem İnce, lisans eğitimini Bursa - Uludağ Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümünde tamamladı.Muharrem İnce Fizik öğretmeni ve okul müdürü olarak birden fazla lisede görev almasının yanı sıra özel dershanelerde de eğitmenlik görevi yaptı. Bir süre Yalovaspor'un basın sözcüğü görevinde bulunan İnce, Yalova Atatürkçü Düşünce Derneği il başkanlığı görevinde de bulundu.Muharrem İnce 2002 genel seçimlerinde CHP Yalova milletvekili olarak TBMM'ne girdi. 2007 genel seçimlerinde de partisi tarafından aday gösterildi ve seçim sonucunda meclisteki yerini korudu.Muharrem İnce TBMM'de 25 Aralık 2009 tarihinde yaptığı Adalet ve Kalkınma Partisi Hükümetinin çalışmalarını 10 dakikada özetlediği konuşma internette paylaşılma rekorları kırdı, birçok gazete ve derginin internet sitesinde yüzbini aşkın yorum aldı.13 Haz 2011 tarihinde yapılan Türkiye milletvekili seçimlerinde tekrar Yalova CHP milletvekili seçildi. bu 24. Dönemde Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) Türk Grubu Üyesi oldu.


Ülkü İnce ile Evli ve Salih Arda İnce adında bir oğlu olan Muharrem İnce, hâlen TBMM'deki milletvekilliği görevine devam etmektedir.Muharrem İnce 2012 yılında "Buyurun Sayın İnce" adlı bir kitap yazmıştır.

 

 

Etiketler: muharrem ince, bartın, miting, bartın mitingi, referandum, hayır, anayasa, yeni anayasa, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi bartın,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.08303
1.083452020-02-25 13:25:49