Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MUHTAR ADAYINDAN ARSA BAĞIŞI

...

Okunma: 9270

21.02.2017 14:14

ziya yükselen, gölbucağı mahallesi, bartın, muhtar, muhtar adayı,
Facebook'ta Paylaş

Gölbucağı Mahallesi Muhtar Adayı Yükselen Arsasını Belediyeye Bağışladı

 

Gölbucağı Mahallesi Muhtar Adayı Ziya Yükselen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Yükselen, Gölbucağı mezarlığının genişletilmesi şartıyla ailesine ait olan arsayı Belediyeye bağışladı.

 

Gölbucağı Mahallesi Muhtarı Mehmet Aydın’ın geçtiğimiz aylarda vefatının ardından 19 Mart Pazar günü yapılacak olan muhtarlık seçimlerinde aday olan Ziya Yükselen ve azalar Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Gerçekleştirilmek istenen projeler hakkında Belediye Başkanı Cemal Akın’a bilgi veren Yükselen, Gölbucağı mezarlığının genişletilmesi koşuluyla arsasını Belediyeye hibe etti. Arsanın bağışlanması için gerekli imzaların atıldığı ziyarette Belediye Başkanı Akın, Muhtar Adayı Ziya Yükselen ile babası İşadamı Abdülkadir Yükselen’e teşekkür etti. Gölbucağı mezarlığında çok az yer kaldığını belirten Akın, “Yükselen ailesine ait olan arsanın Belediyemize bağışlanması ile bu sorun uzun süreli olarak çözüme kavuşacak dedi. Yükselen ailesine ait olan arsanın Bartın Çimento Fabrikasına ait arsaların içerisinde yer aldığını ifade eden Akın, “Belediyemize bağışlanan bu arazinin mezarlığımızın bitişiğindeki Çimento Fabrikasına ait olan arazi ile takas edilmesi için Çimento Fabrikası yönetimiyle görüşülecek ” diye konuştu.

 

Akın: “Projelerin Gerçekleşmesinde Hiçbir Engel Yok”

 

Geçtiğimiz ay vefat eden Gölbucağı Mahallesi muhtarı Mehmet Aydın’la görev başında olduğu dönemde iyi ilişkiler içerisinde çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Akın, “Bu bir hizmet yarışıdır. Bu yarışta tüm adaylarımıza başarılar diliyorum.” diye konuştu. Muhtar adayı Ziya Yükselen’in projeleri hakkında konuşan Akın, “Bu projeler Belediyemizle koordineli bir şekilde uygulanabilir projelerdir. Belediyemize önerdikleri bu projelerden ötürü Ziya Yükselen ve azalarını tebrik ediyorum.” dedi.

 

Caminin Yeniden İnşasında Bir Problem Yok

 

Muhtar Adayı Ziya Yükselen Başkan Akın’a Gölbucağı Merkez Camiinin büyüyen mahalle için yetersiz kaldığını belirterek caminin yeniden inşa edilerek büyütülmesini talep etti. Caminin yeniden inşasında herhangi bir sorunun olmadığını belirten Belediye Başkanı Cemal Akın, “2017 şehir planlamasında caminin karayoluyla olan problemi çözüldü. En kısa zamanda caminin inşası için gerekli çalışmalara başlanacaktır” dedi.

 

Etiketler: ziya yükselen, gölbucağı mahallesi, bartın, muhtar, muhtar adayı,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.32928
0.329612020-01-19 10:20:34