Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MUHTEŞEM DÜĞÜNDE NADİDE SULTAN RÜZGARI

...

Okunma: 5269

13.08.2018 16:38

nadide sultan, düğün, oğuz aldatmaz, simay aldatmaz, aldatmaz ailesi, demircioğlu ailesi, bartın düğün, aba medya, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

ALDATMAZ VE DEMİRCİOĞLU AİLELERİN MUTLU GÜNÜ

 

Aldatmaz ve Demircioğlu ailelerinin evlatlarının dünya evine girdiği düğünde ünlü ses sanatçısı Nadide Sultan davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Bartın’ın tanınmış işadamlarından Gürkan ve Gülin Aldatmaz çiftinin oğulları Oğuz Aldatmaz, Esenyurt Şehit Ahmet Poyraz Ortaokulu Müdürü Mehmet Demircioğlu ve Aysel Demircioğlu çiftinin kızları Simay Demircioğlu ile dünya evine girdi. Muhteşem düğün töreninde ünlü sanatçı Nadide Sultan sahne aldı.

 

Grand Astra Resort Hotel’de havuzbaşında gerçekleşen görkemli bir törenle dünya evine giren Oğuz ve Simay çiftinin heyecanları gibi mutlulukları da gözlerinden okundu. Düğün alanında yerlerini alan davetliler Oğuz ve Simay çiftinin alana giriş anlarını ayakta alkışladı.

 

Gülin- Gürkan Aldatmaz ve Aysel- Mehmet Demircioğlu çiftinin çocuklarının mutlu gününe iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş adamları, bürokratlar ve yüzlerce seçkin davetli katıldı.

 

Grand Astra Resort Hotel havuz başında geç saatlere kadar devam eden düğünde sahne alan ünlü ses sanatçısı Nadide Sultan ise söylediği şarkılarla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Etiketler: nadide sultan, düğün, oğuz aldatmaz, simay aldatmaz, aldatmaz ailesi, demircioğlu ailesi, bartın düğün, aba medya, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.10442
0.104972020-02-28 08:29:37