Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MÜSİAD'DAN ÖĞRENCİLERE ALTIN ÖDÜLÜ

...

Okunma: 5749

20.01.2017 19:16

müsiad, bartın imam hatip orta okulu,
Facebook'ta Paylaş

Bartın MÜSİAD Derneği TEOG I. Dönem sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak büyük bir başarıya imza atan Bartın Merkez İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine başarılarından dolayı plaket takdiminde bulunup öğrencileri yarım altın ödülü ile ödüllendirdiler.

 

Bartın MÜSİAD Derneği Üyeleri Turhan Kalaycı ve Ayhan Dönmez okulların yarıyıl tatiline girdiği ve karne dağıtım törenlerinin gerçekleştiği günde Bartın Merkez İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ile bir araya geldiler.

 

Bartın Merkez İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde gerçekleşen törende TEOG I. Dönem sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak büyük bir başarıya imza atan  son sınıf öğrencilerinden Sümeyra Şengül ve Selin Zeynep Özçelik’i tebrik eden MÜSİAD Derneği Üyeleri Turhan Kalaycı ve Ayhan Dönmez öğrencilere plaket takdiminde bulunarak TEOG birincisi öğrenciler yarım altınla ödüllendirildiler.

 

Bartın İmam Hatip Okulu Mezunları Ve Mensupları (ÖNDER) Başkanı Mehmet Kuşçu tarafından da TEOG sınavında 120 sorudan 110 soru ve üzeri net çıkaran 14 öğrenciyi gram altın, 20 öğrenciye kitap ödülleri takdim edildi.

 

Törene katılanlar arasında yer alan Bartın Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir ikinci dönem gerçekleşecek TEOG sınavında fuul yapacak öğrencilerinde MÜSİAD Derneği tarafından altın ödülü ile ödüllendirileceğini belirterek, “Bunu bir gelenek haline dönüştürüyoruz. Siz öğrencilerimize sadece ve sadece çalışmak düşüyor. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” Dedi.

 

Merkez İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet Kuloğlu’da törendeki konuşmasında “Çok çalıştınız, çok yoruldunuz. Dersler, kurslar, yoğun programlar projeler derken çok uğraştınız. Bu 15 tatil sizler için bir avantaj ve fırsat. Hikaye kitapları ile vakit geçireceğiz. Biraz televizyon izleyeceğiz, gençlik merkezine gidip sosyal ve sportif faaliyetler yapacağız. Akraba Ziyaretlerinde de bulunup geziler yapacağız ve tatilimizi bu şekilde değerlendireceğiz.” deyip tüm öğrencilere iyi tatiller dileğinde bulundu.

 

Müdür Kuloğlu ayrıca Bartın İmam Hatip Okulu Mezunları ve Mensupları ile MÜSİAD Derneği, Okul Aile Birliği Başkanlığı ve tüm velilere eğitim-öğretime sağladıkları destekler için teşekkür etti.

Etiketler: müsiad, bartın imam hatip orta okulu,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.56664
0.566942019-10-21 05:53:49