Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MUTLULUKLAR DİLİYORUZ

...

Okunma: 2875

27.08.2018 19:24

elif top, özhan bulut, nazikar top, hasan top, ayten bulut, fikret bulut, cemal akın, halil balık, adem akpürçek, nikah, düğün, bartın, abamedya, bartın tv, bartın televizyonu, bartın tso
Facebook'ta Paylaş

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası çalışanlarından Elif Top ile Özhan Bulut dünya evine girdi. Çiftin nikahını Belediye Başkanı Cemal Akın kıydı.

 

Nazikar-Hasan Top çiftinin kızı Elif Top ile Ayten-Fikret Bulut çiftinin oğlu Özhan Bulut dünya evine girdi. Çiftin Kaynar Center Düğün Salonunda gerçekleşen nikahlarını Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Kıydı. Çiftin nikah şahitleri arasında TSO Başkanı Halil Balık ve TSO Meclis Başkanı Adem Akpürçek’te yer aldı.

 

Elif ve Özhan çiftinin nikah akitlerinin tamamlanmasının ardından Başkan Akın çifte tek taş şilti hediye etti ve evlilik cüzdanını da çifte teslim ederek ömür boyu mutluluklar diledi.

 

Nikah akdinin ardından düğün eğlencesi ile devam eden geceye siyaset, iş dünyası ve spor camiasından çok sayıda davetli katıldı.

 

Davetliler canlı müzik eşliğinde gece boyunca doyasıya eğlenirken Elif ve Özhan çifti kendilerini mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür ettiler.

Etiketler: elif top, özhan bulut, nazikar top, hasan top, ayten bulut, fikret bulut, cemal akın, halil balık, adem akpürçek, nikah, düğün, bartın, abamedya, bartın tv, bartın televizyonu, bartın tso
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.07909
0.079482020-02-24 13:41:21