Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MUTLULUKLAR SİZİNLE OLSUN...

...

Okunma: 7230

06.07.2017 16:33

murat kabataş, songül ırmak, azize toperkaygın, gülden köse, sezai bilgin, sezai hangişi, nikah, bartın, belediye sosyal tesisleri
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Üniversitesi personellerinden Murat Kabataş ve Songül Irmak çifti düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdiler.

 

Çiftin nikah töreni Bartın’da Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşti. Çiftin nikahını Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın kıyarken nikah şahitliklerini ise Azize Toperkaygın, Gülden Köse, Sezai Bilgin ve Sezai Hangişi yaptılar.

 

Genç çift nikah salonuna davetlilerin alkışları eşliğinde girdi. Çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken nikah akdi sırasında gelin Songül Irmak’ın damat Murat Kabataş’ın ayağına bastığı anlarda renkli görüntüler oluştu. Salonu dolduran tüm davetlileri de tebessüm ettiren o anların ardından Başkan Akın çifte günün anısına tek taş şilti hediye etti.

 

Çiftin nikah cüzdanı ise nikah şahitleri arasında yer alan Azize Toperkaygın tarafından geline takdim edildi.

 

Nikah töreninin sonrasında çift, davetlilerin tebriklerini kabul ederek hatıra fotoğrafları çektirdi.

 

Kendilerini mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür eden çift, “Bugün ömür boyu sürmesini dilediğimiz birlikteliğimizi nikah törenimizle taçlandırdık. Mutluluğumuza ortak olan ve bizleri böylesi bir günde yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dediler.

 

Bizlerde ABA grup, Bartın TV, Bartın 74 Haber Gazetesi ve Radyo B ailesi adına Murat ve Songül çiftine ömür boyu sürecek mutluluklar diliyoruz.

 

Etiketler: murat kabataş, songül ırmak, azize toperkaygın, gülden köse, sezai bilgin, sezai hangişi, nikah, bartın, belediye sosyal tesisleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00378
0.004172020-09-28 12:31:54