Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
NAZAR GÜMÜŞ & SAAT AÇILDI...

NAZAR GÜMÜŞ & SAAT AÇILDI.

Okunma: 907

03.05.2019 10:04

Facebook'ta Paylaş

Bartın’da Hükümet Caddesinde Ziraat Bankası yanında hizmet verecek olan Nazar Gümüş&Saat mağazası açılışı yapılarak hizmete girdi.

 

Nazar Gümüş&Saat mağazası açılışı görkemli bir törene sahne oldu. Açılışa Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Zeki Çakan, 22. Dönem Bartın Milletvekili Mehmet Asım Kulak, Bartın Belediye Meclisi Başkan Vekili Hüseyin Manav, iş dünyası temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, oda başkanları, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Açılış öncesinde okunan duaların ardından Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Nazar Gümüş&Saat mağazasının sahipleri Mustafa Sevinç ve Erdinç Günenç’e üzerinde Bereket Dua’sının yer aldığı tablo hediye ederek ticaret hayatında başarı dileklerinde bulundu.

 

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi protokol üyelerince kesildi. Daha sonra davetliler ve açılışa katılan vatandaşlar Nazar Gümüş&Saat mağazasını gezerek satışı yapılan ürünler hakkında bilgiler alarak ürünleri de inceleme imkanı buldular.

 

Açılışı yapılan mağazanın sahipleri Mustafa Sevinç ve Erdinç Günenç açılış sonrası yaptıkları açıklamada, “Açılış töreninde bizleriyalnız bırakmayıp mutlu günümüzde yanımızda olup heyecanımıza ortak olan tüm davetlilere ve vatandaşlara teşekkür ediyoruz. Bartın’da fark yaratan bir mağaza konsepti ile halkımıza hizmet sunmayı amaçladık. Bartın halkına kalite ve uygun fiyat anlayışla hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Mağazamızda her zevke ve bütçeye uygun ürünler yer almakta. Bartın halkını mağazamızı gezmeye ve geniş ürün yelpazemizi görüp incelemeye bekliyoruz. Tekrardan bugün heyecanımıza ortak olan herkese çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerinde bulundular.

 

 

https://www.facebook.com/bartintv/videos/2916137911737172/

 

Bizlerde ABA Medya ailesi adına Hükümet Caddesi Ziraat Bankası yanında hizmet verecek olan Nazar Gümüş&Saat Mağazasına ticaret hayatında başarı dileklerimizi iletiyoruz.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.03283
0.033162020-05-31 18:41:52