Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ORTAK AKIL TOPLANTISI

...

Okunma: 160

01.03.2018 20:06

turhan kalaycı, bartın, ercüment özcelik, ünal yurtbay, sabri aktaş, chp, mhp, ak parti, bartın il başkanı, bartın haber, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı siyasette doğru adımlar için istişare toplantılarına devam ediyor. Kalaycı kentteki siyasi parti temsilcileri ile kahvaltıda bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

 

İl Başkanlığı görevinde Bartın’da siyasi partilere ziyaretlerde bulunan ve fikir alışverişlerinde bulunan AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı kahvaltı programlarında da siyasi parti temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

 

İl Başkanı Kalaycı; Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay ve CHP İl Başkan Yardımcısı Sabri Aktaş’la bir araya gelerek Bartın ve ülke gündemini değerlendirdi.

 

Bartın halkı ve Bartın’ın geleceği adına istişareye büyük önem verdiklerinin altını çizen Başkan Kalaycı, “Bizler atılacak her adımın ve şehrimizi ilgilendiren her yatırımın takipçisi olacağımız gibi farklı görüşleri temsil eden siyasi parti temsilcilerimizin de görüşlerini alacağız. Daha önceki tarihlerde gerçekleşen ziyaretlerimizde de bunu ifade etmiştik. Ortak akıla büyük değer veriyoruz. Bartın’da halkımızın refahı ve şehrimizin aydınlık geleceği için siyasi parti temsilcilerimizle bir araya geldik. Bu toplantılarımız devam edecek. Davetimize icabet eden değerli siyasi parti temsilcilerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her şey Bartın ve Bartın’ımız için.” diye konuştu.

Etiketler: turhan kalaycı, bartın, ercüment özcelik, ünal yurtbay, sabri aktaş, chp, mhp, ak parti, bartın il başkanı, bartın haber, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.24671
0.247112020-05-25 07:47:48