Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
OY KULLAN DESTEK OL

Kazanan bir TÜRK olsun diyorsanız destek için oy verin...

Okunma: 5613

23.03.2017 20:14

bünyamin aydın,
Facebook'ta Paylaş

Bartın'da faaliyet gösteren YONCA TİM'in Yönetim Kurulu üyelerinden Bünyamin Aydın uluslararası oylamada desteklerinizi bekliyor...

 

Nike; bu sene ilk defa Air Max'ın geleceğini yeniden geliştirmek için dünyanın farklı yerlerinden 12 tasarımcı ile çalıştı. Türkiye'den de Les Benjamins markasının kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamın Aydın, Nike için Air Max tasarladı.

 

Nike; bu sene ilk defa Air Max'ın geleceğini Nike Tasarım ekibiyle yan yana yeniden geliştirmek için dünyanın farklı yerlerinden 12 tasarımcıyı Beaverton, Oregon'daki Nike Dünya Genel Merkezi'ne davet etti.

 

Projeye katılan 12 tasarımcı arasında tek Türk isim Bünyamin Aydın.

 

Les Benjamins markasının kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamın Aydın, Türkiye'den davet edilen ilk tasarımcı olarak bu proje kapsamında Portland'daki Nike'ın Dünya Genel Merkezi'nde Airmax’i kendi tasarım anlayışına göre yorumladı.

 

Nike’ın tasarımcılarıyla yanyana çalışan Aydın’ın Air Max ayakkabısı 17 Mart’ta bütün tasarımcıların çalışmalarıyla aynı anda “Vote Forward” projesi kapsamında lanse edilerek nike.com/voteforward sitesinde oylamaya açıldı.

 

“Vote Forward” projesi sayesinde de tüketiciler Air'in geleceğini belirleyecek. 12 yeni Air Max tasarımının oylaması 25 Mart'ta sona erecek. Kazanan tasarım 26 Mart’ta Air Max’ın doğum gününde ilan edilecek.

Türkiye'yi destekleyip, Bünyamin Aydın'ın tasarımına oy vermek için: 

İnternet Tarayıcı kısmına:

 

http://www.nike.com/voteforward/#bunyamin-aydin

 

Linkini girdikten sonra karşınıza facebook yada e-mail yolu ile giriş yaparak seçiminizi kullanmış oluyorsunuz.

 

 

Etiketler: bünyamin aydın,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

2.74593
2.746352020-07-07 06:03:36