Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
OYUNCAK KÜTÜPHANESİ BAĞIŞLARINIZI BEKLİYOR...

OYUNCAK KÜTÜPHANESİ BAĞIŞLARINIZI BEKLİYOR.

Okunma: 203

17.04.2019 10:00

Facebook'ta Paylaş

Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından yardım alan ailelerin çocuklarının gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Oyuncak Kütüphanesi açılacak. Kütüphanenin eksiklerinin giderilmesi kapsamında vatandaşların kullanılabilir oyuncak ve çocuk kitapları bağışları da kabul edilecek.

 

Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından yardım alan ailelerin çocuklarının gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Oyuncak Kütüphanesi açılması planlanıyor.

 

28 Mayıs Dünya Oyun Oynama gününde açılması planlanan Oyuncak kütüphanesinin ihtyaçlarının giderilmesi amacıyla duyarlı vatandaşların kullanılabilir oyuncak ve çocuk kitaplarından oluşacak bağışları da kabul edilecek.

 

Kullanılabilir olan oyuncak ve çocuk kitapları bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar Bartın Valiliği zemin katında yer alan Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına başvurabilecekler. Ayrıca 0378 227 56 14 nolu telefondan da bilgi temin edilebilecek.

 

28 Mayıs tarihinde açılması planlanan Oyuncak Kütüphanesinin eksiklerini tamamlamak üzere "Benim de bir payım olsun" diyorsanız fotoğraflardaki eksik listesinden yola çıkabilirsiniz.

 

 
  •  

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.19994
0.20052019-05-21 01:27:23