Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÖZEL NEŞ’E ERBERK ANAOKULU YENİLİKLERLE GELDİ

...

Okunma: 5795

12.10.2018 17:31

neşe erberk, buket aydoğan, bartın, anaokulu, açılış, neşe erberk anaokulu, cemal akın, açılış töreni, okul öncesi, bartın anaokulu, bartın okul öncesi, bartın haber, bartın
Facebook'ta Paylaş

Türkiye genelinde açtığı anaokulları ile okul öncesi eğitimde marka haline gelen Özel Neş’e Erberk Anaokullarının 43’üncüsü Bartın’da Buket Aydoğan’ın önderliğinde hizmete başladı.

Köy Ortası Mahallesi İskele 2 Caddesi No: 23 adresinde hizmete giren anaokulunun açılışı dün Neşe Erberk’in de katılımı ile gerçekleştirildi. Açılışa Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, MHP Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz ve çok sayıda davetli de katıldı.

 

“Okul öncesi eğitimi önemsiyoruz”

 

Açılışta konuşan 1983 yılı Türkiye, 1984 yılı Avrupa güzeli Neşe Erberk, “Bugün gerçekten çok mutlu ve çok gururluyum.  Çünkü ülkemize, çocuklarımıza, siz velilerimize yeni bir eğitim kurumu daha kazandırmanın gurunu yaşıyorum okul öncesi eğitimin ne kadar önemli olduğunu, siz değerli velilerimizin fark edip, bize güvenip buraya gelmesi beni ayrıca mutlu ediyor. Muhteşem öğretmen ekibimizle, sevgili kurucumuzla çok güzel bir enerji yakaladık. 43’üncü anaokulumuzu buraya açtık. Bütün okullarımızda, muhteşem öğretmenlerimiz ve çocuklarımız var. Güzel adımlar atıyoruz. Biz klasik bir anaokulu değiliz” dedi.

 

“Bartın’da değer katacak”

 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın da, “Bartın’da değer katacak, katma değer sağlayacak, çok güzel rengarek bir anaokulumuzu daha inşallah hayata geçiriyoruz. Çocuklarımızın eğitim alacakları çağları bu yaşlardır. Bu yaşlarda ne alıyorlarsa öyle devam ediyorlar. 1,5 yaş – 6 yaş arası her şeyi alıyorlar. Bu eğitimi iyi verebilirsek çocuklarımızın geleceği daha parlak, daha açık oluyor. Bunun için anaokulumuzu önemsiyoruz. Ben okulumuzun Bartın’a hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

 

“Yetenekleri keşfediyoruz”

 

Açılışın ardından gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Erberk, “Tüm Türkiye’de 43 anaokulumuz ve 1 ilkokulumuz var. Bu yıl da Bartın’ımızda hizmet başlattık. Amacımız 1,5-6 yaş arası çocuklarımızı okul öncesi eğitimi vermek ve diğer kurumlardan farklı olarak çocuklarımızdaki ilgi ve yeteneği keşfetmektir. Bunları rotasyon sistemimiz ve karma eğitim programımızla eğlendirerek öğretmektir. Çocuklarımızı oyunla, eğlendirerek öğretiyoruz. Bu yüzden bizde klasik anaokulundaki gibi 3-4-5 yaş sınıfları yok. Bizde sanat dersi, İngilizce dersi, hareket koordinasyon dersi gibi farklı kavram dersleri var. Anaokulumuza bütün çocuklarımızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.  

 

“Hayalimi gerçekleştirdim”

 

Bartın Özel Neş’e Erberk Anaokulu’nun kurucusu Buket Aydoğan da, “Bugün çocukluk hayalimi gerçekleştirdim. Okul öncesi öğretmenime olan sevgim, hayranlığım beni bu mesleğe yönlendirdi. Neşe Erberk ailesine de katılmak en büyük hayalimdi. O yüzden bugün karmakarışık duygular içerisindeyim. Çok güzel bir yıl olsun istiyorum. Çocuklarımızla birlikte çok başarılı bir yıl olsun istiyorum. Her branştan öğretmenle eğitim veriyoruz. Çok büyük bir kadromuz var. Bütün ailelerimizi okulumuza bekliyoruz” ifadesini kullandı.  

 

Etiketler: neşe erberk, buket aydoğan, bartın, anaokulu, açılış, neşe erberk anaokulu, cemal akın, açılış töreni, okul öncesi, bartın anaokulu, bartın okul öncesi, bartın haber, bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06237
0.062762020-05-28 10:18:46