Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÖZSOY: CHP ÜLKEMİZİN ÇİMENTOSU VE BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜDÜR...

ÖZSOY: CHP ÜLKEMİZİN ÇİMENTOSU VE BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜDÜR.

Okunma: 708

13.03.2019 13:25

Facebook'ta Paylaş

27. Dönem CHP Bartın Milletvekili Adayı Fahri Özsoy, “Partimizin terörizmle ilişkilendirilmesi ancak ve ancak akıl ve ruh sağlığı açısından sıkıntısı olan zihniyetlerin ürünüdür” diyerek CHP’nin ülkemizin çimentosu ve milletin birleştirici unsuru olduğunu söyledi.

 

27. Dönem CHP Bartın Milletvekili Adayı Fahri Özsoy Cumhuriyet Halk Partisi’nin vatanın ve Cumhuriyetin temel taşı olduğunu ifade ettiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Son günlerde partimizin terörizmle ilişkilendirilmesi ancak ve ancak akıl ve ruh sağlığı açısından sıkıntısı olan zihniyetlerin ürünüdür.

 

Herkes şunu iyi bilmeli ki, CHP toplumda dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaz. Hangi dilden, hangi ırktan, hangi dinden ve hangi cinsiyetten olursa olsun CHP toplumu bir arada tutar. Çünkü partimiz ve bizler ülkemizin çimentosu, milletimizin ayrıştırıcı değil birleştirici unsurlarıyız.

 

Bizim yüreğimizde insan sevgisi ve yurt sevgisi, hizmet aşkı var. Çünkü biz halkçıyız, halktan yanayız, halk aşığı ve onun hizmetkarıyız.

 

Şunu tüm vatandaşlarımız bilir: “Oy vatandaşın namusudur.”

 

Bunu en iyi bilenler ise CHP’lilerdir. Cumhuriyet Halk Partililer şereflidir ve hiçbir kişisel çıkar karşılığında oyunu satmaz. Satmayacaktır da...

 

Cumhuriyet Halk Parti’liler olarak tek amacımız ülkemizi onurlu bir şekilde gelecek nesillere, çocuklarımıza miras bırakabilmektir. Bunun yolu da öncelikle adayına sahip çıkmaktan ve oyunu ona vermekten geçer. Kendi adayını oy ver ki başın dik, göğsün önde olsun. Kendi adayına oy ver ki gururla girebileceğiniz bir belediyen olsun. Kendi adayına oy ver ki Belediye hepimizin belediyesi olsun. Kendi adayına oy ver ki, Bartın Belediyesi ayrım yapmadan tüm halkın belediyesi olsun. Bunu gerçekleştirmek bizim ellerimizde. Başkalarının değil.

 

Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylediği gibi “CHP’li olmak demek, herkesin umutsuzluğa düştüğü anda inanmak, kimseyi ayırmadan kucaklamak demektir. Özetle Cumhuriyet Halk Partili olmak demek Mustafa Kemal Atatürk olmak demektir.”

 

Özetleyecek olursak; Cumhuriyet Halk Partili olmak geleceğe sevgiyle, umutla bakmaktır. Ülkemiz insanına inanmak, güvenmek demektir.

 

Haydi: “Ne ezen ne ezilen, halkça bir düzen için oylar Cumhuriyet Halk Partisi’ne!”

 

Bartın Belediyesi herkesin belediyesi olsun. Bartın il, ilçe ve belde belediyeleri ayrımsız hepimizin belediyesi olsun. Bunu başarabilecek olanlar yalnız ve yalnız CHP’li belediye başkan adaylarıdır.

 

Oyuna, partine ve adayına sahip çık! Oylar CHP’ye...”

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04133
0.041632020-05-25 10:04:40