Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÖZSOY: DAHA DA GÜÇLÜ OLMAK İSTİYORUZ

BARFED YENİ BAŞKAN VE YÖNETİMİ İLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

Okunma: 2901

19.06.2017 19:41

barfed, bartın dernekler federasyonu, zeynel özsoy, barfed başkanı zeynel özsoy, yılmaz tunç, hasan nalbant
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Bartınlı iş adamı Zeynel Özsoy'un federasyon başkanlığına seçilmesinin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Zeynel Özsoy'un başkanlığında ilk toplantısını Ümraniye Tantavi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirdi.

 

İlk toplantıya BARFED Başkanı Zeynel Özsoy'un yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri ve federasyona bağlı derneklerin başkanları katıldı. Yoğun katılımla gerçekleşen toplantıda federasyonun yeni dönem hedefleri masaya yatırılarak yeni bir yol haritası oluşturuldu. Federasyonun daha hızlı bir şekilde çalışma yapabilmesi adına icra kurulunun da oluşturulduğu toplantıda Bartın ve Bartınlıların İstanbul'da en iyi bir şekilde temsil edilebilmesi ve hemşehrilere daha faydalı olunabilmesi adına bir takım kararlar alındı.

 

Toplantıda BARFED Genel Başkanı Zeynel Özsoy başkanlığında oluşturulan BARFED İcra Kuruluna BARFED İcra Kurulu Başkan yardımcıları Sabri Avcı, Adem Çukur, BARFED İcra Kurulu üyeliklerine ise Şefik Kalender, Ersin Bozkurt, Orhan Eren, Mehmet Yılmaz, Yılmaz Geniş, Emrah Güney, Raci Özdemir, Ekrem Arslan, Engin Aksoy oy birliğiyle seçildi. 

 

Özsoy: “Birleştirici gücümüz, ruhumuz Bartın”

 

Toplantıda bir konuşma yapan BARFED Başkanı Zeynel Özsoy yeni yönetimin gerek Bartın'da gerekse İstanbul'da yaşayan Bartınlılarda heyecan oluşturduğunu belirterek, "BARFED'in tüm üyeleriyle büyük güç teşkil etmektedir. Bu güçle Bartın'ı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bu güce federasyona üye olmayan dernekleri de kazandırarak kurumsal anlamda daha da güçlü olmak istiyoruz. Birleştirici gücümüz, ruhumuz Bartın. Bartın ruhu taşıyan herkes bizim için ayrı bir önem taşımaktadır." diye konuştu.

 

Geçen hafta gerçekleştirilen olağan kurulda yeni dönemde BARFED Başkanlığına Zeynel Özsoy, Başkan vekilliklerine Sabri Avcı ve Adem Çukur, genel sekreterliğe Ersin Bozkurt, saymanlığa Orhan Eren, başkan yardımcılıklarına ise şu isimler oy çokluğuyla seçilmişti: 

 

"Ahmet Ardıç, Ahmet Kerim Nalbant, Arslan Artan, Can Özsoy, Ekrem Arslan, Emrah Güney, Engin Aksoy, Hasan Kılıç, Prof.Dr. Hasret Çomak, İbrahim Ulus, Mehmet Yılmaz, Mustafa Yelkenci, Nevzat Balta, Raci Özdemir, Rıdvan Yıldız, Şaban Ertürk, Şefik Kalender, Şenol Denizci, Prof. Dr. Şinasi Kaya ve Yılmaz Geniş."

 

Yine olağan kurulda BARFED Denetim Kurulu Başkanlığına Sezgin Özdemir, üyeliklere Fahrettin Sarı, Ali Osman Karka, Disiplin Kurulu Başkanlığına İlyas Gümüşsoy, üyeliklere İdris Kazgüç, Avni Akdoğan oy çokluğuyla seçilmişti. 

Etiketler: barfed, bartın dernekler federasyonu, zeynel özsoy, barfed başkanı zeynel özsoy, yılmaz tunç, hasan nalbant
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06532
0.065682020-05-30 17:21:59