Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
PROFESYONEL İÇİN BİLETLER TÜKENDİ

...

Okunma: 2903

12.04.2017 21:06

istanbul devlet tiyatrosu, profesyonel, bülent emin yarar, yetkin dikinciler, gülen çehreli, cenap oğuz,
Facebook'ta Paylaş

İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından Bartın’da 20 Nisan’da sahnelenen “Profesyonel” isimli tiyatro oyununa Bartın halkı yoğun ilgi gösterdi. Satışa sunulan biletler günler öncesinden tükendi.

 

20 Nisan Perşembe günü Bartın’da İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncuları tarafından Bartın Kültür Merkezinde sahnelenecek olan “Profesyonel” isimli tiyatro oyununun biletleri günler öncesinden tükendi.

 

1 perde ve yaklaşık 1 saat 45 dakika sürecek oyunun biletleri öğrenciler için 3 TL, yetişkinler içinse 5 TL’den satışa sunulmuştu.

 

Duşan Kokaçeviç’in yazdığı ve Başar Sabuncu ile Bilge Emin tarafından çevrilen oyunun Rejisörlüğünü ise Işıl Kasapoğlu yapıyor.

 

Bülent Emin Yarar, Yetkin Dikinciler, Gülen Çehreli ve Cenap Oğuz’un rollerini paylaştığı “Profesyonel” isimli tiyatro oyununda Yugoslavya’daki büyük dönüşümden önceki ve sonraki toplumsal-politik yaşam, bir entelektüelin yaşamöyküsü içinde, karakomedi türünde ve ironik bir üslupla ele alınıyor. 40 yaşlarında bir edebiyat adamı, bir sekreter ve bir gizli polisin sürprizlerle dolu hikayesinin konu aldığı oyun 20 Nisan Perşembe günü Bartın Kültür Merkezi’nin 450 kişilik salonunda kapalı gişe oynayacak. 

Etiketler: istanbul devlet tiyatrosu, profesyonel, bülent emin yarar, yetkin dikinciler, gülen çehreli, cenap oğuz,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.58441
0.584862019-08-24 08:27:34