Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
PROTOKOLDEN HASANKADI ÇIKARMASI

...

Okunma: 4806

22.02.2017 18:40

hasankadı, vali, ziyaret,
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Valisi Nusret Dirim protokol üyeleriyle birlikte Hasankadı beldesinde bir dizi ziyaretler ve incelemelerde bulundu.

 

Bartın Valisi Nusret Dirim Hasankadı beldesinde Jandarma Komutanlığı, Aile Sağlığı Merkezi ve okulları ziyaret etti.  Vali Dirim ayrıca yeni yapılan Hasankadı İmamhatip Ortaokulu’nda da incelemelerde bulundu.

 

Vali Dirim’e eşlik ettiler

 

Bartın Valisi Nusret Dirim, Hasankadı Beldesi’nde bir dizi ziyaretler ve incelemelerde bulundu. Vali Dirim’e incelemelerde İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Osman Arslan, İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Sağlık İl Müdürü Doktor Dursun Koç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan da eşlik etti. Beldedeki Jandarma Komutanlığı Aile Sağlığı Merkezi ve okulları ziyaret eden Vali Dirim, yeni yapılan Hasankadı İmamhatip Ortaokulu’nda da incelemelerde bulundu.

İhtiyaçları yerinde dinleme imkanımız oldu

 

Beldedeki sorunları ve ihtiyaçları yerinde dinlediklerini ifade eden Vali Dirim, “Günü birlik bir program yaptık. Başkanımıza refakat ettiği ve ev sahipliği yaptığı için teşekkür ediyoruz. Okullarımıza belediyemiz jandarma karakolumuza ve sağlık merkezimize uğradık. Hasankadı’daki çalışmaların sağlıklı bir şekilde yürüdüğünü memnuniyetle gördük. Vatandaşlarımız huzur içerisinde günlük hayatlarına devam ediyorlar. Tabi ki ihtiyaçlarımız var ihtiyaçları da yerinde dinleme imkânımız oldu. Çözümleri var. Çözümleri de ilgili arkadaşlarımızla ilgili birim müdürlerimizle paylaşacağız. Gerekenler yapılacak. Ancak günlük hayatı aksatan herhangi bir olumsuzluk bulunmadığını görüyoruz. Sizlere de gezimize refakat ettiğiniz bizlerle beraber olduğunuz için teşekkür ediyorum” Dedi. 

Etiketler: hasankadı, vali, ziyaret,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.68361
0.683922020-07-13 04:07:07