Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
RAKETLERİYLE ENGEL TANIMADILAR

Engelli Sporcumuzdan Türkiye Şampiyonasında Derece

Okunma: 7283

30.05.2017 18:50

bartın gençlik hizmetleri müdürü ali özdemir, bartın spor il müdürü ali özdemir, bartın bedensel engelli tenisçi, tenis sefa ercan, tenis cihan çakmakçı
Facebook'ta Paylaş

 

Bedensel Engelli Sporcularımız Türkiye şampiyonasında derece elde etti.17-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında Muğla’nın Bodrum ilçesinde düzenlenen Oyder Tekerlekli Sandalye Tenis Türkiye şampiyonasında Bartın’ı temsilen katılan sporcularımız derece ile döndü.

17 - 20 Mayıs 2017 tarihleri arasında Muğla'nın Bodrum ilçesinde gerçekleştirilen Oyder Tekerlekli Sandalye Tenis Türkiye Şampiyonasına ilimizi temsilen katılan sporcularımız derece ile döndü. 

 

Büyük erkekler kategorisindeki temsilcimiz Sefa Ercan çeyrek final oynayarak Türkiye' de ilk sekize girdi. 

 

Junior kategorisindeki temsilcimiz Cihan Çakmakçı yarı final oynayarak Türkiye' de ilk dörde girdi.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir " Bedensel engelli tenisçilerimiz Sefa Ercan ve Cihan Çakmakçı'yı gönülden tebrik ediyorum. Sporun engel tanımadığını bir kere de onlardan gördük. Azimle çalışan ve antrenmanlarını aksatmayan bu iki sporcumuzun ileride daha büyük derecelere imza atacağına inanıyorum. Başarılarını kutluyorum"dedi.

Etiketler: bartın gençlik hizmetleri müdürü ali özdemir, bartın spor il müdürü ali özdemir, bartın bedensel engelli tenisçi, tenis sefa ercan, tenis cihan çakmakçı
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0573
0.05782019-09-23 10:03:46