Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
RAMAZANA AYINDA KUTSAL TOPRAKLARDA

İkbal Turizm Şube Yetkilisi Metin Atik Türkiye’de İlk Defa Temmuz Ayında da Umre Turu Yapılacağını duyurdu.

Okunma: 3301

23.05.2017 16:14

ikbal turizm, umre bartın, umre karabük, metin atik, ikbal metin atik, umre kafilesi, ramazanda umre, umre ramazan
Facebook'ta Paylaş

 

Ramazan ayını kutsal topraklarda geçirmek isteyen 35 kişilik umreci, dualar okunarak ve salavatlar getirilerek uğurladı. 

 

İkbal Turizm aracılığıyla Bartın ve Karabük’ten Umreye giden 35 kişi için Karabük’ün Esentepe Mahallesinde tören düzenlendi.

 

İkbal Turizm organizasyonuyla Ramazan ayını kutsal topraklarda geçirecek olan umreciler için düzenlenen umre programına din görevlileri, umre adayları ve aileleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Törende konuşan Bartın-Karabük İkbal Turizm Şubesi Yetkilisi Metin Atik; “Umre görevi için kutsal topraklara gidecek olan tüm kardeşlerimize hayırlı olsun diliyorum. Bu yıl 700 Umrecimizi kutsal topraklara yolcu ettik. Bizlerde sizin oralarda kutsal görevlerinizi en iyi şekilde ve en rahat şekilde yapabilmeniz için İkbal Turizm olarak tüm imkanlarımızı sizlere sunuyoruz. Bizim İkbal Turizm olarak amacımız tüm herkesin umreye gidebilmesini sağlamak, bu nedenle fiyatlarımız her zaman en uygun oluyor. Allah inşallah herkese Umreye gitmeyi nasip eder. İnşallah Umreden gelince de oranın hakkını vermeyi Allah hepinize nasip etsin, bu duygu hiç bir şekilde anlatılamaz. Ayrıca bir müjde de yaz tatili için vereyim.  Hac Bakanlığı’nın Türkiye’de ilk defa Temmuz ayında umre için izni çıktı ve Temmuz ayında da Umre’ye gitmek isteyen herkesi davet ediyoruz.” Dedi. 

 

Kuran-ı Kerim, salavat ve okunan duaların ardından 35 kişilik umre kafilesi aileleri ile vedalaştıktan sonra kutsal yolculuk için Karabük’ten ayrıldı.

Etiketler: ikbal turizm, umre bartın, umre karabük, metin atik, ikbal metin atik, umre kafilesi, ramazanda umre, umre ramazan
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04049
0.041272019-09-20 22:11:17