Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
REKTÖR UZUN AKADEMİSYENLERLE BULUŞTU

...

Okunma: 2803

04.05.2017 19:46

prof. dr. orhan uzun, bartın üniversitesi, bartın üniversitesi rektörü prof dr orhan uzun,
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun üniversite bünyesindeki fakülteleri ziyaret ederek, akademisyenlerle biraraya geldi.

 

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun Kutlubey Kampüsündeki ziyaretlerinin ardından, Ağdacı Kampüsündeki fakülteleri de gezdi. Üniversite bünyesinde yer alan 7 fakültede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Rektör Uzun, burada öğretim elemanlarının temennilerini dinledi. Hedefleri olan bir ülkenin vizyonu olan bir üniversitesi olacaklarını vurgulayan Rektör Uzun, “Ülkemizin hedeflerini gerçekleştirme doğrultusunda üniversitemiz elinden gelen gayreti gösterecektir. Bulunduğu kentten başlamak üzere bölgesine yüksek katkılar sunan bir yapıyla ürettiğimiz katma değeri paylaşan bir eğitim kurumu olacağız. Bu noktada ihtisaslaşma çabalarına önem verip, ülkemiz ve bölgemiz için stratejik öneme sahip tarım, gıda, su ürünleri, orman ve temel bilimler ile ilgili programları destekleyecek ve nitelikli bir öğrenimle donanımlı öğrenciler yetiştireceğiz” dedi.

 

Hedeflerin sürdürülebilir kılınması için ortak bir çalışma yürütülmesi gerektiğinin de altını çizen Rektör Uzun, “Hedeflerimizi sürdürülebilir kılmak için ortak aklı harekete geçirerek tüm iç ve dış paydaşlarımızla var gücümüzle çalışmalıyız. Burada üniversitemizin her bireyi üzerine düşen sorumluluğun farkında olarak, projeler üretmeli ve çalışmalarını topluma ulaştırmalıdır” diye konuştu.   

Etiketler: prof. dr. orhan uzun, bartın üniversitesi, bartın üniversitesi rektörü prof dr orhan uzun,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04142
0.041762020-05-28 21:54:28