Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
REKTÖR UZUN'DAN ZONGULDAK TEMASLARI

...

Okunma: 1758

22.03.2018 13:24

bartın üniversitesi, rektör orhan uzun, zonguldak, ziyaret, vali, ahmet çınar, mustafa çufalı, zonguldak haber, bartın haber, üniversite haber, üniversite bartın, bartın üniversite, zonguldak vali, zonguldak üniversite, bartın haber, bartın tv, bartın tel
Facebook'ta Paylaş

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ı ziyaret etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çınar, göstermiş olduğu ilgiden dolayı Rektör Uzun’a teşekkür ederek, görevinde başarılar diledi.

 

Üniversitelerin bulundukları şehirle birlikte bölgenin önemli dinamikleri olduklarını vurgulayan Rektör Uzun ise “Üniversite olarak bölgesel odaklılık noktasında çalışmalarımızı sürdürmekte, şehrimiz başta olmak üzere bölgemize katkı sunma gayretindeyiz. Bu doğrultuda bölgemiz için stratejik öneme sahip tarım, gıda, su ürünleri, orman ve temel bilimler ile ilgili programları destekliyor, nitelikli bir öğrenimle donanımlı öğrenciler yetiştiriyor ve bilimsel çalışmalarımızı yürütüyoruz. Üniversitemizin gelişiminde ve çalışmalarımızı sürdürürken iç paydaşlarımızla birlikte dış paydaşlarımızın da görüşlerine önem veriyor, birlikte daha kaliteli ve sürdürülebilir işler yapacağımıza inanıyorum. Zonguldak Valimiz Sayın Ahmet Çınar’a da bu doğrultuda gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.  

 

Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı’ya da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

İki üniversite arasında yapılabilecek işbirliği konusunda görüş alışverişinde bulunulduğu ziyarette konuşan Rektör Uzun, “Bartın Üniversitesi ile Bülent Ecevit Üniversitesi bulundukları bölgenin bilim yuvaları olarak önemli çalışmalar yapmaktadır. Ürettikleri katma değerle bölgenin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına önemli katkılar sunmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz ziyarette de Bülent Ecevit Üniversitesi’nin yeni Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı’ya hayırlı olsun dileklerimiz iletirken, iki üniversite işbirliğinde yapılabilecekler konusunda görüş alışverişinde bulunduk.” dedi.

 

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çufalı da ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, Rektör Uzun’a teşekkürlerini sundu.

 

Etiketler: bartın üniversitesi, rektör orhan uzun, zonguldak, ziyaret, vali, ahmet çınar, mustafa çufalı, zonguldak haber, bartın haber, üniversite haber, üniversite bartın, bartın üniversite, zonguldak vali, zonguldak üniversite, bartın haber, bartın tv, bartın tel
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04967
0.049992020-05-28 18:34:40