Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SAADET PARTİSİ BARAJSIZ SEÇİME GİRİYOR

...

Okunma: 1229

09.06.2018 19:33

saadet partisi, 24 haziran, bartın, seçim, milletvekili, milletvekili adayı, ünal yurtbay, mücahit mekeç, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

24 Haziran seçimleri için saha çalışmalarına devam eden Saadet Partisi Bartın Milletvekili Adayları Ünal Yurtbay ve Mücahit Mekeç Bartın kent merkezinin yanı sıra ilçe ve beldelerle birlikte köy ziyaretlerinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyorlar.

 

Son olarak Amasra ilçesinde ziyaretlerde Saadet Partisi Bartın Milletvekili Adayları Ünal Yurtbay ve Mücahit Mekeç esnaflara hayırlı işler dilerken vatandaşlarla da sohbetlerde bulundular.

 

Saadet Partisi barajsız seçime gidiyor

 

Saadet Partisi Bartın Milletvekili Adaylarından Mücahit Mekeç seçimlere barajsız bir şekilde, kendi amblemleri ve kendi logoları ile girdiklerine vurgu yaparak, “Seçim barajını kaldırmayan hükümet, anayasal olarak ancak ittifaklarla baraj sorununun aşılabileceği bir düzenleme yaptı. Saadet Partisi de “Millet İttifakı”nı kurarak barajsız seçime gidiyor. Hem de kendi kurumsal kimliği, kendi programı, kendi adayları ve kendi amblemi ile. Saadet Partisi Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de iddialı! Temel Karamollaoğlu, “Türkiye’nin birleştirici gücü” haline geldi. Güçlü bir grupla Meclis’te temsil edilebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

 

Yolsuzluklara tamam mı, devam mı?

 

Mekeç açıklamasının devamında, “Biz ülkemiz üzerinde oynanan tüm oyunların deşifre olması ve düzeltilmesi için hazırız. Tüm bu yanlışların düzeltilmesi için gereken cevabı sandıkta vermeliyiz. Türkiye’nin bir tek sahibi vardır; o da milletimizdir. 24 Haziran’da haksızlığa, hukuksuzluğa, adaletsizliğe, israfa, yolsuzluklara tamam mı, devam mı?” sorusuna cevap arayacağız. Aziz milletimizin sağduyusu, “Bu düzen böyle gitmez; tamam inşallah!” kararını verecektir. Ve Türkiye’de şerefli mazisi ile beklenen, çözümü bilen, tertemiz kadrolarıyla milletimizin hizmetine hazır bir saadet güneşi doğacaktır.” Dedi.

Etiketler: saadet partisi, 24 haziran, bartın, seçim, milletvekili, milletvekili adayı, ünal yurtbay, mücahit mekeç, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0909
0.091222020-05-30 06:01:49