Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SAF İPEKTEN TARİHİ KRAVAT

Yıllarca korudu, sakladı ve...

Okunma: 5074

08.06.2017 18:15

chp, saf ipekten kravat, kravat saf ipek, hacı gölbucaklı, fatma özcan, pembe sever deriş, azim güngör
Facebook'ta Paylaş

 

Saf ipekten yapılmış tarihi kravatı hediye etti

 

Pembe Sever Deriş, yıllarca özenle saklayıp koruduğu saf ipekten yapılmış tarihi kravatı CHP Bartın Örgütüne hediye etti.

 

Konuya ilişkin açıklama yapan CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, “1930-1940 lı yıllar arasında “Cumhuriyet Halk Fırkası” tarafından dönemin Belediye Tahsildarı (Bartın 11. Belediye Başkanı Mustafa Nejat İzmirlioğlu’nun kayınbiraderi) Azim Güngör’e hediye edilen saf ipekten yapılmış tarihi kravat, Yeğeni Hikmet İzmirlioğlu Deriş’ in kızı Pembe Sever Deriş tarafından, yıllarca özenle saklanmış ve 08.06.2017 tarihinde CHP Bartın Merkez İlçe Başkanlığın’a bizzat gelerek Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Özcan’a teslim ederek partimize hediye etmiştir.

 

Bu tarihi değeri bu güne kadar muhafaza eden, bu tarihi emanete gözü gibi bakan ve bu emaneti partimize hediye eden Sayın Pembe Sever DERİŞ Hanımefendiye şahsım ve partim adına teşekkür ederim. Bizlerde bu emanete sahip çıkacak ve partimizin en güzel yerinde muhafaza edeceğiz.” dedi. 

 

 

 

 

 

Etiketler: chp, saf ipekten kravat, kravat saf ipek, hacı gölbucaklı, fatma özcan, pembe sever deriş, azim güngör
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.1411
0.141612019-09-23 12:05:15