Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SAĞLIKTA BİR İSTİFA HABERİ DAHA

...

Okunma: 2956

28.07.2018 19:26

devlet hastanesi, sağlık müdürlüğü, bartın devlet hastanesi, bartın haber, bartın tv, hastane haber, istifa, tayin, hasan babayiğit, abdullah danışman
Facebook'ta Paylaş

Bartın'da sağlık alanında ki tayinler ve istifa zincirine bir halka daha eklendi.

 

Sağlık Müdürlüğünce ataması yapılan doktor ve yöneticilerle ilgili sıkça paylaşımlara yer verilmesine karşın tayinler ve istifalarla görevden ayrılmaların ise üstü kapalı tutulmaya ve bu şekilde kamuoyuna yansıtılmamaya çalışılıyor.

 

Tayin ve istifalar zincirine son eklenen isim ise İl Sağlık Müdürlüğünde Başkanlık görevinde bulunan Dr. Hasan Babayiğit  oldu.

 

Bartın İl Sağlık Müdürlüğünde Başkan olarak görev yapan Dr. Babayiğit sosyal medya paylaşımından duyurduğu istifasına ilişkin paylaşımında, “Ağustos 15 itibarıyla yürütmüş olduğum sözleşmeli yöneticilik görevimden özel nedenlerden dolayı istifa ettim. 7 yıl boyunca beraber çalıştığımız arkadaşlarımızı bilmeden de olsa kırmış olabilirim. Ümit ederim ki beni anlayışla karşılarlar, inşallah haklarını helal ederler. Allah herkese gönlünce versin.” ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler: devlet hastanesi, sağlık müdürlüğü, bartın devlet hastanesi, bartın haber, bartın tv, hastane haber, istifa, tayin, hasan babayiğit, abdullah danışman
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.14232
0.142662020-05-28 03:06:41