Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SANAYİ ESNAFI İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

...

Okunma: 3966

17.06.2017 17:23

bartın, otogaz, bartınotogaz, oto ekspertiz, fatih demircioğlu, halil ersin çetin, iftar, bartın sanayi, oto sanayi
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın sanayi sitesinde uzun yıllardır hizmet sunan Bartın Otogaz işletme sahipleri Fatih Demircioğlu ve Halil Ersin Çetin tarafından düzenlenen iftar yemeği sanayi esnafları ve çok sayıda davetliyi bir araya getirdi.

Bartın’da oto sanayi sitesinde otogaz sistemleri ve oto ekspertiz işlemleri üzerine hizmet veren Bartın Otogaz’da düzenlenen iftar programı sanayi esnafları ve çok sayıda davetliyi bir araya getirdi.

 

Fatih Demircioğlu ve Halil Ersin Çetin’in ev sahipliği  yaptığı iftar programına Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, Bartın TV Genel Müdürü Hasan Camcı, DHA Bartın Temsilcisi Ayhan Acar, Bartın 74 Haber Gazetesi Sorumlu Müdürü Bülent Bostancı, sanayi esnafları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

İftar programı öncesinde bir araya gelen davetliler ve işletme sahipleri okunan ezanın ardından dualar eşliğinde oruçlarını açtılar.

 

Program boyunca davetlilerle yakından ilgilenen Fatih Demircioğlu Ramazan ayının birleştiriciliği ve maneviyatına değinerek, “Ramazan ayı birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek adına bir fırsat. Ramazan hepinizin bildiği gibi dayanışma ve paylaşma ayı, insanların birbirine yakınlaşma ayı. Kurulan iftar sofraları, hep birlikte kılınan teravih namazları, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirdiğimiz manevi bir süreç oluyor. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayı içerisinde bizlerde sanayi esnaflarımız ve müşterilerimizle birlikte iftar sofralarında buluşmak istedik. Bu akşam gerek esnaf arkadaşlarımız, gerekse dostlarımız bizleri yalnız bırakmadılar. Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın ve birçok kişi aramızda yer alarak sofralarımızı onurlandırdılar. Her birine Bartın Otogaz ailesi adına ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Gelecek Ramazan aylarında da bu birlik ev beraberliğin güçlenerek devam etmesini diliyor şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum.” dedi.

Etiketler: bartın, otogaz, bartınotogaz, oto ekspertiz, fatih demircioğlu, halil ersin çetin, iftar, bartın sanayi, oto sanayi
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06596
0.066282020-06-03 02:17:29