Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SANEM ÇÖME TAŞDEMİR ADAY...

Belediye Meclis Üyesi Av. Sanem Çöme Taşdemir'de İl Başkanlığına Aday...

Okunma: 7372

21.09.2017 14:39

sanem çöme taşdemir, ak parti, bartın, il başkanlığı, aday, il başkan adayı, belediye meclis üyesi, sanem çöme taşdemir, bartın, avukat, ak parti
Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav’ın görevi bırakacağına yönelik açıklamalarının ardından gözler yeni il başkanı kimin olacağına çevrilmişken art arda gelen adaylık haberlerine bir yenisi daha eklendi.

 

AK Parti Bartın İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak uzun süredir partide görev yapan Av. Sanem Çöme Taşdemir’in de İl Başkanlığı için aday olacağı öğrenildi.

 

Duruşu ve çizgisi ile AK Parti’de fark yaratan isimler arasında olan ve adı sıkça Milletvekilliği ile anılan Sanem Çöme Taşdemir’in İl Başkanlığı Adaylık haberi kulislere bomba gibi düştü.

 

İl Başkanlığı sürecinde şu ana kadar tek kadın aday olma özelliği taşıyan Sanem Çöme Taşdemir parti içerisinde sevilen ve sayılan isimler arasında yer alıyor.

 

Temayül yoklamalarında da ön plana çıkacağı düşünülen Sanem Çöme Taşdemir’in Belediye Meclis Üyeliği, İnsan Hakları İl Birim Başkanlığı, İl İnsan Hakları Kurulu Üyeliği ve Bartın Barosu Kadın Hakları Komisyonu Üyeliği gibi önemli görevleri bulunuyor. 

 

İŞTE O AÇIKLAMA

 

BTV Haber Merkezi birçok adayda olduğu gibi Av. Sanem Çöme Taşdemir'in de İl Başkanlığı Adaylığı haberini kamuoyuna ilk duyuran kuruluş oldu.

 

Sanem Çöme Taşdemir sosyal medya hesabından adaylığını açıkladı.

 

Sanem Çöme Taşdemir açıklamasında, "Ak Parti ailesinde Bartın il Yürütme Kurulu üyesi (İl İnsan Hakları Birim Başkanı) ve Ak Parti Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapmaktayım. Görevim süresince üzerime düşen toplumsal sorumluluğun gereğini büyük bir gayretle yerine getirmeye çalıştım.

 

Bundan sonra partime ve davama daha büyük sorumluluklarla daha fazla hizmet edebilmek için, bu akşam Ak Parti İl binamızda yapılacak olan temayül yoklamasında İl Başkanı Aday Adayı olduğumu değerli teşkilatıma ve kamuoyuna saygıyla duyuruyor, Rabbimin izni ile Adaylığımı açıklamaktan duyduğum memnuniyeti sizlerle paylaşmak istiyorum." ifadeleri kullandı.

Etiketler: sanem çöme taşdemir, ak parti, bartın, il başkanlığı, aday, il başkan adayı, belediye meclis üyesi, sanem çöme taşdemir, bartın, avukat, ak parti
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09082
0.091222020-05-25 01:20:00