Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SAYGIN VE ÖZTABAK AİLELERİNİN ACI GÜNÜ

MÜRVET SAYGIN ÖZTABAK HAYATINI KAYBETTİ

Okunma: 60498

26.04.2017 14:56

Facebook'ta Paylaş

Hamam sokaktaki eski Saray Gelinlik sahiplerinden ve eski Berberler Odası Başkanı Burhan Saygın’ın kızı, Bartın Devlet Hastanesi personellerinden Tolga Öztabak’ın eşi Mürvet Saygın Öztabak hayatını kaybetti.

 

 

Alınan bilgilere göre Yaklaşık 1 ay önce vücudunda  ki aşırı yorgunluk ve halsizlik şikayeti ile Bartın Devlet Hastanesine başvuran Mürvet Saygın Öztabak Hatsanede yapılan tetkik ve incelemeler sonrasında hastane yatışı verildi. Bir süre Bartın Devlet Hastanesinde tedavi gören Mürvet Saygın Öztabak Ankara’da ki bir hastaneye sevk edildi. Ankara’da ki hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Öztabak tedaviye olumlu cevap vermişti. Fakat tedavinin tamamlanması için karaciğer naklinin yapılması gerekiyordu. İlerleyen günlerde karaciğer nakli yapıldı ve her şey normale dönmeye başlamıştı.  Artık Mürvet Saygın Öztabak’ın hastaneden çıkışının yapılacağı gün bekleniyordu. Dün gece ani gelişen komplikasyonlar nedeniyle vücut direncinin bittiği, tüm müdahalelere rağmen sabaha karşı hayatını kaybettiği öğrenildi.

 

 

Genç yaşta hayatını kaybeden Mürvet saygın Öztabak Bartın Devlet hastanesi personellerinden Tolga Öztabak ile evli ve iki çocuk sahibiydi.

 

 

Bizlerde Aba Grup Bartın Televizyonu olarak Öztabak ve Saygın ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00932
0.01042024-05-26 08:44:41