Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SEÇİM KAZANI KAYNIYOR

Büyük gün geldi çattı...

Okunma: 3383

06.04.2018 20:20

tso, bartın, seçim, organ seçimleri, tso bartın haber, tso haberleri, tso seçimleri, bartın tv, bartın haber, haber bartın, bartın televizyonu
Facebook'ta Paylaş

Yarın yapılacak Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Organ Seçimlerinin ardından 3 adayın Başkanlık için yarışacağı tahmin ediliyor. Organ Seçimleri öncesi 3 isim başkanlık için çalışmalarını tamamlarken dananın kuyruğu yarın kopacak.

 

Her başkan adayı 11 gruptan oluşan organ seçimlerine iddialı girmek için önce adaylarını belirledi ve ardından çalışmalara başlayıp oy kullanacak olan seçmenleri kapı kapı dolaşıp destek istedi.

 

Geçen yıl yapılması planlanan Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri 2018 Nisan ayına ertelenmişti.

 

BÜYÜK GÜN GELDİ ÇATTI

 

11 gruptan yaklaşık 1700 üyenin bulunduğu oda da 1185 gerçek ya da tüzel kişi oy kullanma hakkına sahip.

 

İŞTE O İSİMLER

 

Seçim öncesinde Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Mevcut Oda Başkanı ve Balmar Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Ticaret ve Sanayi Odası Eski Başkanı ve Toksözler Petrol ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Toksöz ve Yepsa Yelkenciler Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Yelkenci önce gruplarından çıkmak için, gruplarından çıktıkları taktirde ise 13 Nisan Cuma günü yapılacak meclis ve oda başkanlığı seçimi için yarışacaklar.

 

Mevcut Oda Başkanı Halil Balık 2. Grupta yer alırken, İsmail Toksöz 5. Grupta, Muzaffer Yelkenci ise 10. Grupta yer alıyor.

 

Seçimler sonunda oluşacak 25 kişilik meclis yeni başkanı seçmek için 13 Nisan Cuma günü tekrar toplanarak önce Meclis Başkanını ardından oda Yönetim Kurulu Başkanını seçecek. 13 Nisan’da yapılacak seçimde ise En az 13 oy alan liste kazanmış olacak.

 

 

Etiketler: tso, bartın, seçim, organ seçimleri, tso bartın haber, tso haberleri, tso seçimleri, bartın tv, bartın haber, haber bartın, bartın televizyonu
Okuyucu Yorumları

Hayri Gürpınar

07.04.2018

Hayırlarla vesile olmasını temenni ediyoruz inşallah, halihazırdaki T. S.O. Sn. Başkana ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür eder, yeni gelecek olan arkadaşlara başarı ve muvaffakiyetler dileriz, inşallah.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.08639
0.087012019-09-20 21:09:24