Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SEÇİM ÖNCESİ MUHTEŞEM DÜĞÜN TÖRENİ

Bülent ve Duygu Birlik Bostancı Çiftinin Düğün Töreni Renkli Anlara Sahne Oldu

Okunma: 4466

25.06.2018 21:57

Facebook'ta Paylaş

Bartın Televizyonu Haber Müdürü ve Bartın 74 Haber Gazetesi Sorumlu Müdürü Bülent Bostancı ve Duygu Birlik Bostancı çiftinin düğün töreni geniş katılımla gerçekleşti. Bürokratlar, siyasiler, iş adamları, STK temsilcileri, basın camiası ve çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreni birbirinden renkli anlara sahne oldu.

 

Bartın’da seçim heyecanı ile düğün heyecanını bir arada yaşayan çiftler arasında Bartın Televizyonu Haber Müdürü ve Bartın 74 Haber Gazetesi Sorumlu Müdürü Bülent Bostancı ile Duygu Birlik Bostancı çifti de yer aldı. Çiftin düğün töreni Bartın Yaşampark Tesislerinde gerçekleşti. Düğün törenine katılan davetliler çiftin aile bireyleri tarafından karşılandı. Protokol üyeleri ve siyasilerin de geniş bir kadro ile katıldıkları düğün töreni birbirinden renkli anlara sahne oldu.

 

Çift, salonu dolduran davetlilerin alkışları arasında ilk danslarını yaparken daha sonra tüm davetliler canlı müzik eşliğinde gece boyunca doyasıya eğlendi. Etkili yağmura karşın geniş katılım sağlanan düğün töreninde davetliler çifti tebrik ederek ömür boyu mutluluk dileklerinde bulundu.

 

Çiftten teşekkür

 

Bülent Bostancı ve Duygu Birlik Bostancı çifti gecenin sonunda tüm davetlilere teşekkür ederken, “Bu mutlu günümüzde yanımızda olan tüm büyüklerimize ve dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Etkili yağmur yağışına karşın yüzlerce kişi bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadı. Değerli devlet büyüklerimiz başta olmak üzere daire ve kurum müdürlerimiz, belediye başkanlarımız, STK temsilcileri ve çok sayıda kişi bizlerle birlikte olarak mutluluğumuzun daha da çoğalmasına vesile oldular. Şahsımız ve ailelerimiz adına da tüm konuklarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bu akşam ömür boyu sürmesini dilediğimiz birlikteliğimizi düğün törenimizle taçlandırdık.  Darısı tüm bekarların başına diyoruz. Bu gece bizlerle olmak isteyip çeşitli nedenlerle aramızda olamayan, çiçek gönderen, telefonla arayan ve mesajlarıyla bizlere ulaşan büyüklerimize, yakınlarımıza ve dostlarımıza da teşekkür ederiz.  Ayrıca bu akşam düğünümüze ev sahipliği yapan Yaşampark Tesislerine ve tüm çalışanlarına da teşekkürü borç biliriz. Yaşampark Tesisleri Sorumlu Müdürü Sn. Ziver Öztürk başta olmak üzere tüm personel düğünümüzün en güzel şekilde gerçekleşmesi için fedakarca görev yaptılar. Düğün törenimizin her anı dolu dolu ve muhteşem bir atmosfer içinde gerçekleşti. Bu atmosferin oluşmasında katkıda bulunan konuklarımız ve ailelerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz.” dediler.

 

Düğün töreni davetli akınına uğradı

 

Çiftin düğün törenine Bartın Valisi Nusret Dirim, Bartın Milletvekilleri Yılmaz Tunç ve Muhammet Rıza Yalçınkaya, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Esat Kocael, Bartın Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sevgi Salcı, Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın, MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yaşar Arslan, CHP Milletvekili Adayları Aysu Bankoğlu ve Fahri Özsoy, Saadet Partisi Bartın İl Yöneticileri, AK Parti Eski İl Başkan Yardımcılarından ve Milletvekili Aday Adaylarından Murat Yıldırım, Bartın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Güngör Yavuzaslan, Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir, Bartın TV Genel Müdürü Hasan Camcı, Hergün Gazetesi İmtiyaz Sahibi Nihal Çınçın, Anadolu Ajansı Bartın Temsilcisi Selim Bostancı ve Bartın Muhabiri Yalçın Çelen, Ajans Bartın Sitesi Sahibi Sercan Engin, Bartın Halk Gazetesi Muhabiri Ahmet Karadeniz, Bartın Manşet Gazetesi Muhabirleri Haluk Türkoğlu ve Soner Boyacı, Bartın Pusula Gazetesi Muhabiri Akif Yaman, Bartın 74 Haber Gazetesi Muhabirleri Öznur Göçmen ve Erkan Hızoğlu, Ajans74.com Haber Sitesi Sahibi İbrahim Ulusoy, İl Özel İdare Basın Sorumlusu Ertuğrul Karakayış, TSYD Bartın Temsilcisi Muhammet Bayraktar, Bartın-Amasra Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Serap Günaltay, Bartın Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Mehmet Ceylan, Bartın Üniversitesi Öğretim Görevlisi Cihangir Kasapoğlu, Bartın Barosu Avukatlarından Sanem Çöme Taşdemir ve Emrah Taşdemir, Milli Sporcu Şennur Demir, Bostancı ve Birlik aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.273
0.273332020-01-24 07:29:26