Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SEÇİM ZAFERİ KUTLAMALARI BAŞLADI

SEVİNÇ VE ÜZÜNTÜ BİR ARADA YAŞANDI

Okunma: 2008

25.06.2018 02:04

Facebook'ta Paylaş

SEÇİM ZAFERİ KUTLAMALARI BAŞLADI

 

Resmi olmayan seçim sonuçlarının açıklanması üzerine Ak Partiye destek veren binlerce vatandaş Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi Bartın’da da sokakları ve meydanları doldurdu.

 

Türkiye ortalamasının üzerinde oy alarak büyük bir başarıya imza atan Ak Parti Bartın teşkilatı hem sevinci hem de üzüntüyü bir arada yaşadı.

 

Türkiye ortalamasının üzerinde oy alması ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesini kutlayan Ak Parti Bartın teşkilatı ve partiye gönül veren vatandaşlar meydanlarda ve sokaklarda seçim zaferi kutlamalarını yaparken hem sevinci hem de üzüntüyü bir arada yaşadılar. Resmi olmayan sonuçlara göre sandıkların açılması devam ederken ilk verilere göre 2 milletvekili çıkarmayı garantilerken ilerleyen saatlerde aradaki oy farkı kapandı ve 1 milletvekilini Chp kazandı.

 

Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı kutlamalar esnasında Ak Partiye gönül veren vatandaşlara yaptığı konuşmada “her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gece gündüz bizim için bizler için bizimle çalıştınız. Hakkınızı nasıl ödesek azdır. Bu zafer hepimizin zaferidir. Bu zafer Ak Partiye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gönül verenlerin zaferidir. Bu zafer ülkemizin üzerinde oynanan oyunları durdurma zaferidir. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Son ana kadar herşey çok güzel gidiyordu. 2-0 yapmıştık fakat diğer partilerdeki oy artışı nedeniyle şu anda bir milletvekili çıkartmış bulunmaktayız. Hem sevinci hemde üzüntüyü bir arada yaşıyoruz. Yurt dışı oylarının dağılımın  ardından 2-0 yapacağımıza inanıyorum.” Dedi ve ak partiye gönül veren herkese teşekkür etti.

 

Kutlamalar meydanlarda Ak Parti müzikleri, havai fişek gösterileri ve konvoylar eşliğinde devam ediyor.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04505
0.045522020-01-24 08:29:13