Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SEFAİ DİKYURT ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNDA BULUNDU...

SEFAİ DİKYURT ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNDA BULUNDU.

Okunma: 999

05.12.2018 11:36

Facebook'ta Paylaş

Bartın İl Genel Meclis Üyeliği için Aday Adaylığı müracaatında bulunan Sefai Dikyurt’u muhtarlar yalnız bırakmadı. Parti binasında müracaatın gerçekleştiği salonun tıklım tıklım dolması nedeniyle muhtarların bir kısmı koridorlarda kaldı. Dikyurt aday adaylığına ilişkin açıklamasında, “Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Bartın ve ülkem için adaletten ve parti ilkelerinden ayrılmayarak çalışacağım” dedi.

 

Sefai Dikyurt AK Parti’den İl Genel Meclis Üyeliği için Aday Adaylığı müracaatında bulundu. AK Parti Belediye Başkan Adayı Yusuf Aldatmaz ve vekaleten Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Dilek Acar’ın da hazır bulunduğu müracaat sırasında çok sayıda muhtar salonu doldurarak Dikyurt’a destek mesajı verdi. Kalabalığın salona sığmaması nedeniyle çok sayıda muhtar ve partili açıklamaları parti binasının koridorlarından takip etti.

 

En yüksek oyları alarak seçildim

 

Adaylık müracaatında açıklamalarda bulunan Sefai Dikyurt, “1978-2004 yıllan arasında Bartın çimento fabrikasında laborant olarak görev yaparak aynı kurumdan emekli oldum işyerinde en az 1500 kişiyle çalıştım hep arkadaşlarımın öncülüğünü yaptım yardımcı oldum. Emekli olana kadar birçok yaş grubundan çalışanlarla iş arkadaşlığımız ve olumlu yönde ikili ilişkilerimiz oldu. 2000 yılında özelleştirme mağdurları adı altında faaliyetlerde bulunarak yüzlerce kişiye tekrar iş imkanı sağlanmasına öncülük ettim. 2003 yılında kapatılan Çimse-iş sendikasının tekrar kurulmasında önemli görevler aldım. 2003 yılında AK Parti il yönetiminde görev aldım. Bu sebepten ötürü iş hakkıma son verildi. 2003-2009 yılları arasında Teşkilatlardan sorumlu il Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum.  Yerel seçimlerinde partim tarafından il Genel Meclis Üyeliğine aday gösterilerek seçildim. İl Genel Meclisi Üyesi olarak her yıl en yüksek oyları alarak Merkez ilçe Köylere Hizmet Götürme Birliğine seçilerek görev yaptım.2009-2014 yılları arasında İl Encümenliği, Hasta Hakları Komisyonu ve çeşitli kurullarda görevler aldım.” dedi.

 

“Muhtarlarla hep beraber çalıştım”                           

 

2017 yılı itibariyle İl Genel Meclis Üyeliğine tekrar getirildiğini ifade ederek açıklamasını sürdüren Dikyurt, “Merkez ilçe Köylere Hizmet Götürme Birliğine en yüksek oyu alarak tekrar seçildim. 2018 yılında yapılan bu seçimde hazır olan 104 muhtar arasından 94 muhtarın oyunu alarak göreve getirildim. Muhtarlarla hep iyi ilişkiler kurdum ve hep beraber çalıştım.2018 genel seçimlerinde sorumluluk alanımda bulunan 45 köyün 45 inde de seçimde AK Parti’nin önde bitirmesini sağladım. Halen görevimin başında aynı istek, azim ve enerjiyle çalışmaktayım. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Bartın ve ülkem için adaletten ve parti ilkelerinden ayrılmayarak çalışacağım.” şeklinde konuştu.

 

Dikyurt konuşmasının ardından evraklarını Merkez İlçe Başkanı Dilek Acar'a teslim etti.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.15798
0.158472020-05-25 15:00:58