Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ŞEHİR TİYATROSU YENİ SEZON İÇİN TOPLANDI...

Bartın Belediyesi Şehir Tiyatrosu yeni sezonunun ilk toplantısını Belediye Başkanı Cemal Akın’ın katılımıyla birlikte sanat evinde gerçekleştirdi.

Okunma: 795

07.11.2018 13:33

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediyesi Şehir Tiyatrosu yeni sezonunun ilk toplantısını Belediye Başkanı Cemal Akın’ın katılımıyla birlikte sanat evinde gerçekleştirdi. 
 
Aralarında yeni katılımcılarında bulunduğu toplantıda, tiyatronun şehirin kültürel yapısına çok büyük katkıda bulunduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Akın “Biz burada her yıl yüzlerce kardeşimize hiçbir karşılık beklemeksizin hizmet veriyoruz,inanıyoruz ki yatırımın en büyüğü insanın kendisine yapılan yatırımdır bizde bu gaye çerçevesinde toplum yararına yaptığımız hizmetleri arttırarak sürdürmekteyiz” ifadelerini kullandı. 
 
Bartın Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Zafer Gecegörür ise geçmiş yıllarda yapılan etkinlikleri örnek göstererek “Her yıl farklı yaş grubundaki arkadaşları  bir dizi eğitimden geçirerek bu eğitimlerin sonunda seyirci ile buluşturuyoruz. 25 yıldır süregelen festival etkinliğimiz boyunca Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok yerinden gelen eğitmenler bu arkadaşlarla birlikte çeşitli atölyeler gerçekleştirmekte ve oyuncular yeteneklerini bu sahnede sergilemekte, sizlerin de bu etkinliklere gerekli özeni göstereceğinize inanıyorum ve hepinizin katılımlarını bekliyorum” dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.21118
0.211662020-05-28 09:43:18