Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SENDİKA ÜYELERİNİ EV SAHİBİ YAPACAK PROJE

Bartın’da inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Kalaycıoğlulları İnşaat, Diyanet Sen üyelerini uygun koşullarda konut sahibi yapacak.

Okunma: 8561

31.12.2016 16:42

diyanet sen, bartın, kalaycıoğulları, inşaat, metin sağım, turhan kalaycı, hüseyin kalaycı,
Facebook'ta Paylaş

Bartın Diyanet-Sen Yönetimi ve üyeleri, Kalaycıoğlulları İnşaat firması yöneticileri ile kahvaltı programında bir araya geldi. Bartın Diyanet Sen Şube Başkanı Metin Sağım Kalaycıoğlulları İnşaat ile yapacakları anlaşma kapsamında site yaparak sendika üyelerinin uygun koşullarda ev sahibi olmasını istediklerini söyledi.

 

Bartın Diyanet Sen Yönetimi ve Üyeleri, Kalaycıoğlulları İnşaat Yöneticileri ile kahvaltı programında bir araya geldi. Bartın Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltı programına Bartın Diyanet Sen Şube Başkanı Metin Sağım, sendika yönetimi ve üyeleri ile Kalaycıoğulları İnşaat firmasının yöneticileri Turhan Kalaycı ve Hüseyin Kalaycı katıldı.

 

Bartın Diyanet Sen Şube Başkanı Metin Sağım gazetecilere yaptığı açıklamada, “Biz Diyanet Sen olarak özlük haklarında ve sosyal manada üyelerimize çok yardımcı olduk. Şimdi de sendika aracılığı ile üyelerimize yönelik bir site yaparak üyelerimizi uygun koşullarda daire sahibi yapmak istiyoruz. Bu anlamda Kalaycıoğulları İnşaat firması yöneticileri Turhan Kalaycı ve Hüseyin Kalaycı ile bir araya geldik. Firma sahibi arkadaşlarımız ve üye arkadaşlarla beraber bu projenin alt yapısını oluşturacağız. Diyanet Sen üyesi arkadaşlarımızı uygun koşullarda daire sahibi yapmak istiyoruz. Toplantıya katılım sağlayan Kalaycıoğulları İnşaat firması yöneticileri ve üyelerimize teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Etiketler: diyanet sen, bartın, kalaycıoğulları, inşaat, metin sağım, turhan kalaycı, hüseyin kalaycı,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.1788
0.179212020-01-26 18:07:31