Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SIRA 400 YATAKLI DEVLET HASTANESİNDE

Milletvekili Tunç, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan'la görüştü...

Okunma: 3949

28.10.2017 16:32

bartın, bartın devlet hastanesi, bartın hastane, yılmaz tunç, sağlık bakanı ahmet demircan, bartın haber, bartın haberleri, bartın hastane yapımı
Facebook'ta Paylaş

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı makamında ziyaret ederek, Bartın’da gerçekleştirilen sağlık yatırımları ile 400 yataklı devlet hastanesinin yapım ihalesi ile ilgili görüşmelerde bulundu.

 

Yatırımlar için Teşekkür

 

Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı Bakanlıktaki makamında ziyaret eden Milletvekili Tunç, Bartın’ın her alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli yatırımlara ev sahipliği yaptığını belirterek, bu yatırımlar nedeniyle teşekkürlerini iletti.

 

Bartın 400 Yataklı Devlet Hastanesi

 

Milletvekili Tunç, yer tahsisi ve proje çalışmaları tamamlanan 400 yataklı Bartın Devlet Hastanesinin yapım ihalesi ile ilgili olarak ta Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’la görüştü. Bakan Demircan da hastanenin yapım ihalesinin yapılması ile ilgili çalışmaların devam ettiğini  yakın zamanda ihaleye çıkılacağını ve Bartın’a modern bir hastane kazandıracaklarını ifade etti.

 

Bartın’da Sağlık için 77 milyon liralık yatırım yapıldı

 

Milletvekili Tunç, Bartın’a iktidarları döneminde 77 milyon lira tutarında sağlık yatırım gerçekleştirdiklerini belirterek, 20 Ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ulus ilçe hastanesi, Amasra ilçe hastanesi, Bartın Devlet hastanesi, Göğüs Hastalıkları Hastanesi yeni blok, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, Arıt, Kumluca, Hasankadı, Kozcağız, Kayadibi, Kurtköy, Kızılelma, Ellibaş, Kaşbaşı ve Tekkeönü Aile Sağlığı Merkezleri, Merkez 4 nolu Aile Sağlığı Merkezi, Merkez Halk Sağlığı Laboratuarı, yeni yoğun bakım ve acil servisleri’ni Bartın’a kazandırdıklarını söyledi.

 

Yeni yatırımlar da yolda

 

Amasra ilçe hastanesinin yapımını tamamlamak üzere olduklarını belirten Milletvekili Tunç, Bartın il merkezinde 400 yataklı Devlet Hastanesinin yanı sıra,  Kemer 1 Nolu 6 Aile Hekimi kapasiteli Aile Sağlığı Merkezi, Merkez Sağlıklı Yaşam Merkezi ile Merkez TOKİ Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonunu yatırım programına aldıklarını önümüzdeki günlerde de bu sağlık tesislerinin yapım ihalelerin gerçekleştirileceğini açıkladı.

Etiketler: bartın, bartın devlet hastanesi, bartın hastane, yılmaz tunç, sağlık bakanı ahmet demircan, bartın haber, bartın haberleri, bartın hastane yapımı
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.26601
0.266472020-05-27 14:20:05