Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SİTE YÖNETİCİLERİ VE DENETÇİLERİNİ BULUŞTURAN KAHVALTI

...

Okunma: 2125

01.09.2018 17:48

lider dünyam, apartman yöneticiliği, temizlik hizmetleri, firma, lider dünyam firması, bartın lider dünyam, cemal akın, bartın belediyesi, site yöneticileri, site denetçileri, kahvaltı, gazhane parkı, bartın, bartın tv, abamedya
Facebook'ta Paylaş

LİDER DÜNYAM VE AKIN’DAN SİTE YÖNETİCİLERİNE KAHVALTI

 

Lider Dünyam Apartman Yöneticiliği ve Temizlik Hizmetleri Sahibi Mustafa Çelik ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın’daki site yöneticileri ve denetçileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

 

Lider Dünyam Apartman Yöneticiliği ve Temizlik Hizmetleri Sahibi Mustafa Çelik ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın Bartın’da site yöneticileri ve denetçileriyle bir araya geldiği kahvaltı programı Gazhane Kültür Parkında gerçekleşti.

 

Çok sayıda kişinin katılımıyla gerçekleşen kahvaltıda konuşan Lider Dünyam Apartman Yöneticiliği ve Temizlik Hizmetleri Sahibi Mustafa Çelik 2015 yılında kurulan bir firma olarak 2,5 yılda önemli mesafeler kat ettiklerini söyledi.

 

Çelik: “Halkımızı apartman yöneticiliğine alıştırdık”

 

Çelik firma olarak hizmet vermeye başladıkları dönemde Bartın’ın apartman yöneticiliğine alışık olmayan bir il olduğunu da ifade ederek, “Biz Lider Dünyam firması olarak halkımızı apartman yöneticiliğine alıştırdık. Firma olarak ortalama 16 kişilik bir istihdam sağlıyoruz. Bartın Belediye Başkanımız Cemal Akın’ın katkılarıyla apartmanlardaki sorunların ve sıkıntıların çözümünü bugüne kadar rahatlıkla halettik. Vatandaşlarımızı da bu konuda mağdur etmedik. Bugün de sizlerle bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek istedik. Herkese programımıza teşvik ederek bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Akın: “Yardımcı olmaya çalışıyoruz”

 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın da Bartın Belediyesi olarak kentte birçok alanda hizmet verdiklerini ifade ederek, “Sadece Bartın Belediyesinin sokaklarda ve parklarda yaptığı güzellikler değil, bunun yanında apartmanlardaki güzellikleri de katması gerekiyor. Bu nedenle Lider Dünyam başta olmak üzere apartman yöneticiliği firmaları çok önemli ve sizlerde bu firmalarla birebir çalışan insanlarsınız.  Bizler apartmanların ve sitelerin sıkıntısını birebir gidermeye çalışıyoruz. Çünkü sizler ne kadar güzel yol yaparsanız yapın yaptığınız yerdeki sitelerin ya da apartmanların önünde bir sıkıntı varsa o yaptığınız güzel yolun da bir anlamı kalmıyor. Bunun için 400 bin kilometrelik yol ağımızdaki her noktaya kanunlar çerçevesinde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yardımcı olmamız içinde sizlerden ve apartman yöneticilerinden bilgi almamız gerekiyor. Sizlerin daire amirlerimizle birlikte emrindeyiz. Sizler varsanız bizler varız. Sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: lider dünyam, apartman yöneticiliği, temizlik hizmetleri, firma, lider dünyam firması, bartın lider dünyam, cemal akın, bartın belediyesi, site yöneticileri, site denetçileri, kahvaltı, gazhane parkı, bartın, bartın tv, abamedya
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.66154
0.661942020-01-24 08:38:17