Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SİYASET VE İŞ DÜNYASI AKPÜRÇEK AİLESİNİN İFTARINDA BULUŞTU

Video Haber... Video Haber... Video Haber...

Okunma: 3747

19.05.2018 19:10

akpürçek, iftar, bartın, adem akpürçek, ünsal akpürçek, erdi akpürçek, bartın iftar, iftar bartın, akpürçek iftarı
Facebook'ta Paylaş

Yaklaşık 20 yılı aşkın bir süredir Bartın’da PVC kapı ve pencere sistemleri üretimi ve alüminyum doğrama ticareti ile uğraşan Akpürçek Limited Şirketi tarafından iftar programı düzenlendi. Geniş katılımla gerçekleşen iftar programı Bartın’ın tüm kesimlerinden temsilcileri bir araya getirdi.

Akpürçek Limited Şirketi tarafından Bartın Grand Astra Otel’de düzenlenen iftar programı geniş katılımla gerçekleşti. İftar programı öncesinde davetliler Bartın TSO Meclis Başkanı ve Akpürçek Limited Şirketi sahiplerinden Adem Akpürçek, Ünsal Akpürçek ve Erdi Akpürçek tarafından karşılandı.

 

Alman devi Rehau kapı ve pencere sistemlerinin de Bölge Ana Bayisi olan Akpürçek Limited Şirketi tarafından düzenlenen iftar programına Vali Yardımcısı Şükrü Özcan, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, CHP İl Başkanı İlknur Erkan, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, TSO Başkanı Halil Balık, 22. Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın, iş adamları, siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri, sivil toplum kurulu temsilcileri ve spor dünyasından çok sayıda isim katıldı.

 

İftar programı öncesinde Kur’an-ı Kerim tilaveti sunulurken daha sonra davetliler dualar eşliğinde iftar yaptılar. Bartın’da çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren iş adamların bir araya geldiği iftar programında neşeli sohbetler gerçekleşirken katılımın yüksek olduğu iftar programında Akpürçek ailesi fertleri misafirleriyle tek tek ilgilendi.

 

İftar programının ev sahipliğini yapan Adem Akpürçek firma olarak Bartın’a ve bölgeye hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını belirtirken iftara katılan tüm davetlilere teşekkür edip, “Ramazan ayının maneviyatını dolu dolu yaşadığımız şu günlerin İslam alemi ve Türk milletleri için huzurlar getirmesini temenni ediyoruz. Bu akşam düzenlediğimiz iftar programının da şehrimiz için birlik ve beraberliğe vesile olmasını diliyoruz. İftar davetimize icabet eden herkese teşekkür ediyoruz. Bu akşam iş adamlarından esnaflara, bürokratlardan siyasi parti temsilcilerine kadar çok sayıda dostumuzu aramızda görmek bizi onurlandırdı. Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan’da böylesi güzel bir tablonun oluşmasından mutluluk duyduk ve hayırlı Ramazanlar diliyoruz.” dedi.

 

Etiketler: akpürçek, iftar, bartın, adem akpürçek, ünsal akpürçek, erdi akpürçek, bartın iftar, iftar bartın, akpürçek iftarı
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.33382
0.334242020-02-28 08:49:37