Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Sokak lambaları ve projektörler...

Bartın’ın İnkumu sahil bölgesinde gündüzleri de yanan sokak lambaları dikkat çekiyor.

Okunma: 745

22.05.2019 10:23

Facebook'ta Paylaş

Bartın’ın İnkumu sahil bölgesinde gündüzleri de yanan sokak lambaları dikkat çekiyor.

 

Duyarlı bir vatandaş tarafından güpegündüz yanan sokak lambaları fotoğraflanarak Whatsap İhbar Hattımız vasıtasıyla Haber Merkezimize ulaştırıldı.

 

Sokak lambalarının ve sahilde plaj turnuvası düzenlenen alanda projektörlerin gün aydınlığına karşın yanmasına anlam veremediklerini söyleyen vatandaş, “Ülkemizde yükselen döviz kurları nedeniyle adeta ekonomik kriz yaşanırken ve cari açığın en büyük kalemini enerji ithalatı oluştururken bir tatil bölgesinde sokak lambalarının güpegündüz yanması neyin nesidir anlam veremiyoruz. Bir çalışma yapılıyor, arıza gideriliyor desek ortalıkta hiçbir çalışan göremiyoruz. Deneme yapılıyor desek neden güpegündüz tüm sokaklarda ışıklar yanıyor? Sn. Valimiz, Sn. Milletvekillerimiz bu konuda soruşturma başlatmalılar. Sorumlusu her kimse cezalandırılmalı. Yanan her bir lambanın masrafı bizim vergilerimizle ödeniyor. Böyle bir başı boşluğa kimse müsaade etmemeli.” diyerek görüşlerini aktardı.

 

Son dönemde ekonomik tedbirlerin uygulandığı Türkiye’de karşılaşılan bu manzara “Neler oluyor?” sorusunu da beraberinde getirdi.

 

Öte yandan kent merkezinde de zaman zaman benzer durumların yaşanması dikkatlerden kaçmıyor.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.73091
0.731342019-09-19 06:02:22