Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SON BAŞVURU TARİHİ 19 OCAK

İl Başkanı Kalaycı açıkladı...

Okunma: 2644

15.01.2018 16:45

ak parti, bartın, turhan kalaycı, il başkanı, siyaset akademisi, başvuru, bartın tv, bartın haber, haber bartın, bartın haberleri
Facebook'ta Paylaş

 

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı yaptığı basın açıklamasında AK Parti Siyaset Akademisi Yeni Dönem Kayıtlarının başladığını duyurdu.

 

Kalaycı yaptığı açıklamada, “AK Parti Ar-Ge Başkanlığı tarafından 81 ilde düzenlenen ve bu yıl 18. Dönemi başlayacak olan Siyaset Akademimiz, “1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe” eğitim programı adı altında Sayın Cumhurbaşkanımızın “Dünya 5’ten Büyüktür”, “2023 Vizyonu” ile “Yerli ve Milli Ekonomi” konularının tartışılacağı, özellikle dünyadan örnekler ile somut uygulamalara dayalı, ayrıca içerisinde kişisel gelişim konularını da kapsayan bir akademi programı müfredatından oluşmaktadır.” dedi.

 

60.000’i aşkın kişi katıldı

 

Yaklaşık 60.000’i aşkın kişinin siyaset akademisinde eğitim görme imkanı bulduğunu da kaydeden Kalaycı, “AK Parti Siyaset Akademisi herhangi bir siyasi kimlik gözetmeksizin tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını geleceğin Türkiye’sinin şekillenmesinde etkin rol üstlenecek bireyler olarak konumlandırıp, hem siyasal hem de kültürel donanım kazandırmak, bu sayede siyasi hassasiyetleri olan sorumluluk sahibi vatandaşlar kılabilmek adına kendine bir görev edinmiştir. Bu doğrultuda şimdiye kadar 17 programda Ocak 2008- Ocak 2018 tarihleri arasında farklı görüş ve siyasal eğilimlerde olan yaklaşık 60.000’i aşkın kişi siyaset akademisinde eğitim görme imkânı bulmuştur.” dedi.

 

Başvurular İl Başkanlığına

 

Siyaset Akademisi kayıtlarının 8-19 Ocak 2018 tarihleri arasında İl Başkanlığından yapılacağını söyleyen Kalaycı, “Gerekli tüm bilgilendirmeler ve kayıtlar için vatandaşlarımızı il Başkanlığımıza davet ediyoruz. Özellikle siyaset hayatında aktif olarak yer almak isteyen vatandaşlarımız için bu akademinin kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak önümüze geldiğini değerlendiriyorum. Akademi sonucunda başarı gösteren katılımcılara sertifikalandırma ve ödüllendirme bizzat genel merkezimiz tarafından takdim edilecektir. Bu çalışmanın şimdiden hem Bartın’ımıza hem ülkemiz açısından hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Etiketler: ak parti, bartın, turhan kalaycı, il başkanı, siyaset akademisi, başvuru, bartın tv, bartın haber, haber bartın, bartın haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.23292
0.233432019-09-19 05:09:40