Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SON DAKİKA!!! ERDOĞAN'IN GELECEĞİ GÜN VE SAAT NETLEŞTİ...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bartın programı netleşti.

Okunma: 1264

28.02.2019 09:45

Facebook'ta Paylaş

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bartın programı netleşti.

 

4 Mart Pazartesi günü Bartın’da olacağı öğrenilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın saat 16:00’da Bartın Cumhuriyet Meydanı’nda miting yapacağı açıklandı.

 

Bartın için tarihi bir gün olacak

 

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı yaptığı açıklamada, “Daha önce duyurduğumuz üzere Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız 4 Mart Pazartesi günü Bartın’ımıza geliyor. Cumhurbaşkanımız Pazartesi günü saat 16:00’da Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek mitingle Bartın halkına seslenecek. Bu miting Bartın için tarihi bir gün olacak. Bartın’da bir dünya liderini ağırlamakta bizler için gurur kaynağı olacak.” dedi.

 

Büyük bir coşkuyla karşılayacağız

 

Tüm Bartın halkını 4 Mart Pazartesi günü Cumhuriyet Meydanı’na davet eden İl Başkanı Kalaycı, “Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle gerçekleşecek büyük buluşmamıza tüm halkımızı davet ediyoruz. Her şehrin mazisinde asla unutulmayacak günler vardır. Bartın tarihinin unutulmayacak günlerinden biri de 4 Mart 2019 olacak. Cumhurbaşkanımızı Bartın’da büyük bir coşkuyla karşılayacağız. Dünya liderine yakışır bir karşılama olacağından kimsenin kuşkusu olmasın. Bartın’da bir mitingden ziyade demokrasi şöleni yaşanacak. Tüm halkımızı bu demokrasi şölenini canlı canlı yaşamak ve bu heyecana ortak olmak üzere Cumhuriyet Meydanına bekliyoruz.” dedi.

 

 
  •  

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.08264
0.083062020-02-29 13:56:29